Vijesti » Vijesti iz Saveza » UŽIVO Završnica DP-a za osnovne škole

UŽIVO Završnica DP-a za osnovne škole

Image - UŽIVO Završnica DP-a za osnovne škole

U tijeku je prvi dan utakmica između 48 timova iz 19 županija koji su se kvalificirali na Završnicu Državnog prvenstva u Poreč. Od ranog jutra naši vrijedni IPL novinari Tea Franjić, Maja Sadiković, Nikolina Jurković, Gabrijela Kusanović i Zara Bulat prate uživo futsal, košarku, odbojku i rukomet.

UŽIVO

8:13 Počela su zagrijavanja na svim terenima. Prvi svoje utakmice počinju odbojkaši i odbojkašice, te nogometaši i nogometašice

8:30 Odbojka još nije počela, ali zato djevojke već na veliko igraju futsal. Na poluvremenu je rezultat 1:1 između djevojčica iz Zagreba i Dubrovnika

8:33 Odbojkašice su izašle na teren na zagrijavanje

8:40 Upravo je počela ženska košarka. U prvom kolu sastaju se Zaprešić i Vodice. Kod dječaka se sastaju Samobor i Kastav

8:43 Dok čekamo da se malo rasplamsaju utakmice, snimku jućerašnjeg svečanog otvorenja možete pronaći ovdje.

8:46 Rukomet: Kraj prvog poluvremena u rukometu. Petrinja - Malešnica, 4:13 za Zagreb

8:48 Futsal: Gotova je prva utakmica kod cura. Zagreb - Dubrovnik završile 2:2

8:49 Košarka: Prilikom doskoka Noel Markulin se ozlijedila prije kraja četvrtine i ne osjeća zglob. Kraj prve četvrtine kod djevojčica je rezultat 10:20 za Vodice. Kod dječaka Samobor-Kastav 4:17

8:52 Odbojka: Trogir Zagreb cure počinje

8:53 Futsal: Igračici Lauri Klešković iz Dubrovnika je pozlilo, pala je preko golmanice pa je doktorica morala reagirati. Počinje Požega-Pazin djevojke

8:55 Slike svih ovogodišnjih ekipa možete pronaći ovdje

9:04 Odbojka: Dječaci Zagreb-Slatina 1:0

9:05 Rukomet: Gotova je prva utakmica. Dečki iz Zagreba bolji od Petrinje 25:13. Iduće ekipe se zagrijavaju

9:07 Kratki video uživo s terena možete pronaći ovdje

9:13 Futsal: Na poluvremenu utakmice djevojaka Požega-Pazin, Pazin vodi 2:0

9:15 Rukomet: Kreće druga utakmica između Zadra i Županje

9:17 Odbojka: Jako napeta utakmica kod djevojčica između Trogira i Zadra. Zagreb nakon prvog seta vodi 1:0

9:21 Odbojka dječaci: Zagreb uvjerljivo slavio protiv Slatine. Konačni rezultat 2:0 za Zagreb

9:25 Košarka: Na poluvremenima kod dječaka Samobor-Kastav 12:28, djevojčice Zaprešić-Vodice 20:26

9:30 Rukomet: Poluvrijeme dječaci Županja-Zadar 4:9

9:34 Futsal: Završila utakmica kod cura između Požege i Pazina. Uvjerljiva pobjeda Pazinjanki 5:2

9:39 Košarka: Djevojčice: U napetoj utakmici Vodice su pobjedile Zaprešić! Vodice su u zadnjoj sekundi dobile dva slobodna bacanja i pogodile. Konačni rezultat 44:42 za Vodice. Dječaci: Kastav je bio uspješniji od Samobora 52:34. Počinje zagrijavanje za skupinu B

9:41 Futsal: Novi Marof i Zagreb  su počeli svoju utakmicu kod djevojčica

9:42 Odbojka: I dalje se igra napeta utakmica kod djevojčica. Zagreb-Trogir 1:1 u setovima

9:46 Odbojka: Kod dječaka Bijelo Brdo i Kaštel Stari igraju već nekoliko minuta, ali za sad nema izraženije prednosti

9:50 Futsal: Nova ozljeda kod cura. Monika Ramuzin iz Novog Marofa ozljedila nogu (koljeno), pozvana je hitna. Rezultat na poluvremenu  Marof-Zagreb 0:0

9:53 Odbojka: U napetoj utakmici kod odbojkašica Trogir je bio bolji od Zagreba 2:1

9:56 Rukomet: Završena je utakmica između Zadra i Županje kod dječaka. Zadar bolji, konačni rezultat 20:17. Počinje Varaždin i Petrinja

10:02 Odbojka: Kaštel Stari je poveo protiv Bijelog Brda 1:0 u setovima

10:12 Odbojkiašice iz Trogira nakon što su pobjedile Zagreb navijaju za Kaštel Stari protiv Bijelog Brda (Kaštel vodi 1:0). Počela je utakmica između Pribislavca i Slavonskog Broda kod djevojčica

10:18 Košarka: Poluvrijeme gotovo i kod dječaka i kod djevojčica. Djevojčice: Virje-Slavonski Brod 15:30. Dječaci: Belišće-Koprivnica 18:22

10:20 Futsal: Gotova utakmica između Marofa i Zagreba. Zagreb uvjerljiv. Konačni rezultat 4:1

10:23 Rukomet: Dječaci završili prvo poluvrijeme u utakmici između Varaždina i Petrinje. Varaždin vodi 11:9

10:26 Odbojka: Bijelo Brdo i Kaštel Stari igraju napetu utakmicu. Bijelo Brdo izjednačilo. Trenutni rezultat 1:1.  Kod djevojčica Slavonski Brod je poveo protiv Pribislavca 1:0 u setovima

10:32 Futsal: Počinje utakmica između Ivanske i Požege

10:36 Odbojka: Bijelo Brdo je preokrenulo utakmicu u potpunosti i pobjrdilo protiv Kaštela Starog. Bijelo Brdo-Kaštel Stari 2:1

10:39 Rukomet: U vrlo napetoj utakmici kod dječaka između Petrinje i Varaždina, Varaždinci su bili uspješniji za jedan pogodak. Varaždin-Petrinja 18:17

10:42 Futsal: Cure iz Ivanske su bolje otvorile utakmicu i vode protiv Požege 2:0 na poluvremenu

10:46 Rukomet: U utakmici između Petrinje i Varaždina, igrač VAraždina Fran Žganec Brajša dobio je crveni karton jer su ga tri puta suci isključili

10:48 Košarka: Gotove su utakmice kod djevojčica i dječaka. Belišće-Koprivnica 36:45 kod dječaka i Virje-Slavonski Brod 40:60. Uvjerljive pobjede Koprivnice i Slavonskog Broda

10:50 Odbojka: U tijeku je zagrijavanje za utakmicu Vrsar-Trogir kod djevojčica. Na utakmice košarke je stiglo nekoliko desetaka glasnih navijača, a kod rukometa počela utakmica između Senja i Županje

10:59 Odbojka: Krenule su utakmice između Rovinja i Zagreba (M) i Trogira i Vrsara (Ž)

11:02 Futsal: Kod djeovjčica završila je strašno napeta utakmica između Ivanske i Požege. Rezultat je na kraju 4:4, a u zadnjoj minuti Ivana Cindrić dobila je žuti karton

11:14 Rukomet: U napetoj utakmici kod dječaka, Senj i Županja završili su prvo poluvrijeme neodlučeno 6:6

11:20 Odbojka: U derbiju skupine kod dječaka Rovinj je poveo protiv Zagreba  1:0 u setovima

11:22 Futsal: Na poluvremenu vrlo izjednačene utakmice kod djevojčica Dubrovnik i Novi Marof odigrali su 1:1

11:25 Odbojka: Djevojčice Vrsara u prvom su setu bile bolje od Rovinja. Trenutni rezultat 1:0 u setovima

11:27 Raspored svih današnjih utakmica, kao i skupine možete pronaći OVDJE. Nakon današnjih utakmica u večernjim satima ćemo objaviti bilten s rezultatima i parovima sutrašnjih polufinala. Bilten ćete moći pronaći na našim stranicama

11:30 Rukomet: Gotova je utakmica kod dječaka između Županje i Senja. Rezultat 12:16. Senj je bolje otvorio drugo poluvrijeme i na kraju zasluženo slavio

11:36 Košarka: Zagreb uvjerljiv protiv Samobora na poluvremenu. Rezultat 35:18. Kod djevojčica malo napetija utakmica, Viškovo-Zaprešić 18:23

11:42 Futsal: Glatka pobjeda Dubrovčana protiv Novog Marofa 5:1

11:46 Odbojka: Mladići Vrsara i Rovinja i dalje igraju izjednačen meč. Trenutni rezultat 1:1 u setovima. Kod djevojčica Vrsarke su glatko svladale Trogiranke 2:0

11:49 Futsal: Počela utakmica Pazin-Ivanska

11:53 Odbojka: U napetoj utakmici Vrsar je ipak uspio odnijeti pobjedu protiv Rovinja. Vrsar-Rovinj 2:1

11:57 Odbojka: U ekipi Kaštel Stari nalazi se i jedan natjecatelj na štakama, Mario Krivić, koji je na DP došao kao podrška svojoj ekipi s obzirom da ne može nastupati. Kaštel Stari ubrzo nastupa protiv Daruvara, a kako bi prošli u polufinale moraju pobijediti. Koliko su žustri mečevi na svim poljima govori i činjenica kako je naša IPL-ovka pogođena iz odbojkaškog smeča u glavu

12:02 Košarka: Završila je utakmica kod dječaka. Samobor je poražen 19 razlike od Zagreba. Konačni rezultat 56:37

12:06 Futsal: Cure Pazina i Ivanske na poluvrijeme su otišle s izjednačenim rezultatom 1:1

12:07 Košarka: Završila je i utakmica u kategoriji djevojčica, Viškovo je poraženo od Zaprešića 29:48

12:16 Rukomet: Utakmica dječaka između Varaždina i Zagreba otišla je na kraju na stranu Zagreba. Konačni rezultat Zagreb-Varaždin 20:17

12:20 Odbojka: Trenutno igraju Daruvar i Kaštel stari odlučujući meč

12:25 Futsal: Cure su završile s nogometom. Pazin i Ivanska su podijelile bodove. Konačni rezultat 1:1

12:30 Odbojka: Prvi set kod djevojaka Zaprešić-Pribislav. Zaprešić vodi

12:32 Futsal: Počela je utakmica kod dječaka između Novog Marofa i Zagreba

12:39 Futsal: Žuti karton dobio je igrač Marofa, Josip Sabolić

12:42 Odbojka: Kod dječaka Kaštel Stari vodi protiv Daruvara 1:0

12:46 Košarka: Zadar-Belišće 32:24 (M), Zagreb-Virje 27:12 (Ž) - rezultati na poluvremenu

12:50 Odbojka: Zaprešić-Pribislavec, 2:0. Glatka pobjeda cura iz Zaprešića. U tijeku je utakmica između cura iz Zagreba i Vrsara

12:57 Futsal: Prvo poluvrijeme je završilo između Marofa i Zagreba. Zagreb vodio na poluvremenu 2:1, a igrač Zagreba Jan Grčić je upravo dobio žuti karton

13:02 Odbojka: Kod muških odbojkaša Kaštelani su dobili Daruvarce 2:0

13:15 Futsal: Marof i Zagreb podijelili su bodove. Konačni rezultat 2:2. Krenula je i utakmica između Velike Gorice i Šibenika, a Šibenik već vodi 1:0

13:26 Odbojka: Krenula je utakmica između Rovinja i Slatine

13:34 Futsal: Na poluvremenu kod Velike Gorice i Krešimira rezultat je 1:3 za Krešimir iz Šibenika

13:56 Dok čekamo da se naše IPL-ovke vrate s ručka, pogledajte fotogaleriju s današnjih natjecanja

13:58 Rovinj dječaci glatko dobili 2:0 u odbojci, Zadarski dječaci su vrlo jakom razlikom dobili Belišće 64:26. Na ženskoj odbojci se igra drugi set, prvi je dobio Vrsar. Kod djevojčica u košarci, Zagreb je pobjedio Virje 47:21. Također, Zaprešić se plasirao dalje u polufinale

14:00 Futsal: Dečki iz Krešimirovog grada su pobjedili Veliku Goricu 4:2. Sada kreću Marof i Lipik

14:01 Košarka: Vodice protiv Viškova na poluvremenu vode 10 razlike. Trenutni rezultat 27:17. Kod dječaka Kastav je na poluvremenu bolji od Zagreba 21:15

14:06 Košarka: U skupini otpada Samobor, i iako utakmice nisu gotove vjerojatno prolaze Kastav i Zagreb, a u skupini B Koprivnica i Zadar. No, za napomenu, riječ je o neslužbenim rezultatima

14:07 Futsal: Kod djevojaka u skupini A od natjecanja se oprašta Marof, a u skupini B Požega

14:08 Rukomet: Dječaci iz Senja su bili bolji od Zadra 17:14

14:09 Rukomet: Kod dječaka čestitamo polufinalistima iz skupine A, Zagrebu i Varaždinu i iz skupine B Senju i Zadru

14:12 Odbojka: Vrsar je glatko pobjedio Zagreb 2:0. Uskoro kreće utakmica između Sl. Broda i Zaprešića

14:16 Rukomet: Utakmica između Ivanić-Grada i Knina završila je neodlučeno 15:15. Prilikom igre djevojčica Martina Krajpl iz Knina se ozlijedila u padu. Ozlijedila je lakat pa je pozvana hitna

14:25 Futsal: Lipik i Novi Marof na poluvremenu igraju neodlučeno 1:1

14:34 Košarka: Zadnja utakmica u skupini A kod djevojčica. Vodice-Viškovo 54:37. Vodice su prošle u polufinale!

14:35 Rukomet: Cerna i Koprivnica (Ž), rezultat na poluvremenu 8:11

14:36 Futsal: Završila je utakmica Novog Marofa i Lipika. Novi Marof (M) je slavio 2:1

14:43 Odbojka: Dječaci iz Bijelog Brda vode protiv Daruvara 1:0 u setovima

14:44 Košarka: Možda i najzanimljivija utakmica dana odigrana je u skupini A između Kastava i Zagreba. Zagrepčani su bili bolji od Kastava za pola koša, konačni rezultat 41:40 za Zagreb. Kastav je imao posljednji napad i priliku za pobjedu

14:47 Odbojka: Kod djevojčica Zaprešić je poveo protiv S:Broda 1:0 u setovima

14:49 Futsal: U tijeku je utakmica između Raba i Velike Gorice kod nogometaša

15:00 Rukomet: Završena je utakmica između Cerne i Koprivnice pobjedom cura iz Koprivnice 20:16

15:02 Odbojka: Daruvar i Bijelo Brdo igraju izjednačenu utakmicu. 1:1 je u setovima kod dječaka. Djevojčice također napeto igraju, rezultat između Zaprešića i Slavonskog Broda je 1:1

15:05 Futsal: Rab i Gorica na poluvremenu je 2:1 za Rab

15:14 Košarka: Na poluvremenu kod djevojčica Zagreb se "odlijepio" i vodi 12 razlike protiv Slavonskog Broda. SB 22:34 ZG

15:18 Odbojka: Mihailo Vidojević je nekoliko dana prije prvenstva išćašio mali prst na ruci, ali je ipak došao podržati svoju ekipu Bijelo Brdo, koja je upravo pobjedila Daruvar, 2:1 u setovima. Djevojke su taman završile svoj meč, Slavonski Brod je slavio protiv Zaprešića 2:1

15:21 Košarka: Dječaci iz Zadra su krenuli furiozno i vode protiv Koprivnice 35:17 na poluvremenu

15:31 Rukomet: Kod djevojčica je završilo poluvrijeme između Zagreba i Ivanić Grada (10:8 za Ivanić). Lara Suvajac, igračica Zagreba, dobila je crveni karton zbog nesportskog ponašanja. Lucija Dalić (također Zagreb) je imala grčeve u želucu te je na neko vrijeme napustila igru

15:43 Košarka: Završena je zadnja utakmica u skupini B kod djevojčica. Zagreb je bio bolji od Slavonskog Broda 45:52. U polufinale su se plasirale djevojčice iz Vodica, Zaprešića, Slavonskog Broda i Zagreba

15:45 Rukomet: Djevojčice iz Zagreba i Ivanić Grada odigrale su strašno napetu utakmicu. Na kraju je Zagreb bio uspješniji i odnio pobjedu s jednim golom razlike. 16:15

15:48 Košarka: A završila je i posljednja utakmica u skupini B kod dječaka. Zadar je uvjerljivo slavio protiv Koprivnice 38:71. U polufinale su se plasirali Kastav, Koprivnica, Zagreb i Zadar

15:51 Futsal: Dječaci iz Zagreba bolji su od Lipika na poluvremenu s rezultatom 1:0

15:54 Odbojka: Dobili smo i polufinaliste kod dječaka i djevojčica. Čestitamo Vrsaru, Zagrebu, Trogiru i Slavonskom Brodu kod djevojčica i Zagrebu, Kaštelu Starom, Rovinju i Bijelom Brdu kod dječaka, na prolasku u polufinale državnog prvenstva

15:58 Futsal: Igrač Zagreba Karlo Zeman dobio je žuti karton, dok je kod Lipika Emin Jukan zaradio crveni karton

16:02 Nadopunjenu fotogaleriju s današnjih natjecanja možete pronaći ovdje

16:10 Futsal: Završena je utakmica između Zagreba i Lipika. U napetoj utakmici Zagrepčani su upsjeli očuvati prednost s poluvremena i slavili su 1:0

16:14 Rukomet: Djevojčice su završile prvo poluvrijeme. Rijeka i Koprivnica igraju. Rijeka je bolje ušla u utakmicu i vodi 7:3

16:28 Futsal: Rab je pobjedio Goricu 3:2. Na poluvremenu je bilo 2:1 za Rab

16:37 Futsal: U tijeku je utakmica između Raba i Šibenika. Upravo je žuti karton dobio Božidar Jelovčić, igrač Šibenika. Sudac je svirao kraj prvog poluvremena. Rezultat 1:1

16:39 Rukomet: Djevojčice iz Rijeke i Koprivnice završile su svoj napeti okršaj. Rijeka je izgubila od Koprivnice s jednim golom razlike. 13:12 za vesele Podravke

17:00 Futsal: Završila je i utakmica između Raba i Šibenika. Rabljani i Šibenčani su odlučili podijeliti bodove. Konačni rezultat 2:2. U A skupini od natjecanja se oprostio Lipik, dok je u skupini B iz natjecanja ispala Gorica

17:03 Zbog malih promjena satnice i nekoliko ozlijeda ostale su još dvije utakmice rukometa za danas

17:05 U tijeku je utakmica između Knina i Zagreba kod djevojčica. Knin vodi na poluvremenu 7:5

17:22 Djevojčici Martini Krajpl (Knin) koja je danas zbog ozljede lakta odvezena u Pulu u bolnicu, doktori će namjestiti lakat nazad na mjesto i djevojčica će moći izaći iz bolnice već večeras

17:26 Knin je pobjedio Zagreb rezultatom 18:14 i ostala je još posljednja utakmica na današnjem programu. Cerna upravo igra protiv Rijeke

17:29 Bilten s današnjim rezultatima, tablicama, kao i s ostalim zanimljivostima moći ćete pronaći ubrzo nakon posljednje rukometne utakmice OVDJE. Čestitamo polufinalistima Završnice državnog prvenstva 2015. godine u futsalu, odbojci, rukometu i košarci