Vijesti » Vijesti iz Saveza » UŽIVO: DP POREČ Dobili smo nove državne prvake!

UŽIVO: DP POREČ Dobili smo nove državne prvake!

Image - UŽIVO: DP POREČ Dobili smo nove državne prvake!

Gotove su završne utakmice između timova koji su se kvalificirali na Završnicu Državnog prvenstva u Poreč. Od ranog jutra naši vrijedni IPL novinari Tea Franjić, Maja Sadiković, Nikolina Jurković, Gabrijela Kusanović i Zara Bulat pratili su uživo futsal, košarku, odbojku i rukomet. Tijek događanja možete pročitati u nastavku.

UŽIVO

8:22 Futsal: Počelo je prvo polufinale. Igraju Novi Marof i Rab

8:33 Futsal: Poluvrijeme utakmice Novi Marof Rab 1:1

8:40 Rukomet: Zadar vodi protiv Zagreba na poluvremenu kod dječaka. Rezultat 9:8

8:44 Košarka: Počela su prva polufinala

8:45 Futsal: Kraj utakmice Marof-Rab. Rezultat 1:1. Drama izvođenja penala je u tijeku

8:50 Futsal: 10:9 za Rab. Rabljani idu u finale zahvaljujući boljem izvođenju penala

8:57 Odbojka: Utakmice Vrsar vs August i Grdelini vs Jarun su u tijeku

9:02 Rukomet: Preokret kod dječaka. Zagreb bolji od Zadra 21:17 na kraju utakmice

9:03 Košarka: Završilo poluvrijeme kod dječaka. Zagreb bolji od Koprivnice 12 razlike. 26:14

9:05 Odbojka: Dječaci s Jaruna dobro su otvorili meč i vode protiv Grdelina 1:0 nakon prvog seta

9:11 Košarka: Djevojčice su završile prvo poluvrijeme. Vodice bolje igraju od Slavonskog Broda. Rez: 21:12 za Vodice

9:12 Odbojka: Djevojčice iz Vrsara povele protiv Augusta 1;0. Jedan igračica Augusta pri kraju prvog seta je dobila žuti karton

9:16 Futsal: Na poluvremenu kod djevojčica Dubrovnik i Ivanska odigrali su 0:0 na poluvremenu

9:20 Odbojka: Dječaci s Jaruna su se plasirali u finale Državnog. Pobijedili su Grdelin 2:0

9:30 Rukomet: Djevojčice Rijeke bolje su otvorile polufinalnu utakmicu protiv Knina i na poluvremenu vode s 5 razlike. Rezultat 9:4

9:35 Futsal: Ivanska je u drugom poluvremenu zabila dva gola Dubrovniku i na kraju slavila 2:0, te se kvalificirala u finale DP-a. Sada kreću utakmice dječaka

9:36 Košarka: Dobili smo i finaliste kod dječaka i djevojčica. Zagreb je u napetoj utakmici dobio Koprivnicu 48:41 kod djevojčica. A, kod dječaka Vodice su furiozno došle do finala pobjedivši Slavonski Brod rezultatom čak 58:19

9:48 Futsal: Žuti karton zaradio je Renato Josipović iz Šibenika. Trenutno vode Zagrepčani. Šibenik-Zagreb 0:1

9:50 Rukomet: Riječke djevojčice nastavile su istim tempom i u drugom poluvremenu te su na kraju slavile rezultatom 22:10

10:00 Odbojka: Počele su utakmice između Bijelog Brda i Rovinja (M) i Slavonskog Broda i Trogira (Ž)

10:03 Futsal: Zagreb je povečao vodstvo i sada vodi 2:0 protiv Šibenika. Poluvrijeme je.

10:13 Rukomet: Završilo je prvo poluvrijeme kod dječaka. Varaždin je u napetoj utakmici bolji za jedan gol od Senja. 7:6 za Varaždin

10:14 Odbojka: Rovinj je bolji od Bijelog Brda u prvom setu kod dječaka. 1:0 za Rovinj

10:20 Košarka: Kastav kod dječaka bolji od Zadra s 11 razlike. Rezultat na poluvremenu 29:18. Djevojčice: Zaprešić - Zagreb 15:29 (1. poluvrijeme)

10:23 Futsal: Na kraju utakmice između Šibenika i Zagreba, Šibenčani su uspjeli smanjiti vodstvo Zagreba, ali ništa više od toga. Konačni rezultat 2:1 za Vrbane. Kreću cure Zagreb vs Pazin

10:25 Odbojka: Slavonski Brod dobio prvi set protiv Trogira kod djevojčica. 1:0

10:33 Odbojka: Gotova je utakmica između Rovinja i Bijelog Brda. Rovinj je slavio s 2:0 i ide u finale. Za treće mjesto igraju Bijelo Brdo i Kaštel Stari

10:39 Rukomet: Varaždin i Senj odigrali su 13:13 nakon regularnog dijela utakmice. U tijeku je izvođenje sedmeraca

10:41 Futsal: Djevojčice Pazina i Zagreba igraju vrlo tvrdu utakmicu. Na poluvremenu je rezultat 0:0

10:45 Košarka: Djevojčice Zaprešića nisu uspjele održati ritam za vršnjakinjama iz Zagreba tako da je Zagreb na kraju zasluženo slavio rezultatom 53:32

10:48 Odbojka: Dramatični obrati u izboru finalistica između Slavonskog Broda i Trogira. PRvi set su uvjerljivo osvojile Brođanke, dok je u drugom setu Trogir igrao puno bolje, onda se Brod probudio, ponovno razigrao i na kraju s rezultatom 2:0 prošao u finale

10:54 Košarka: Dječaci iz Kastava nastavili su igrati dominantno i u zadnje dvije četvrtine te su na kraju zasluženo slavili 63:44 protiv Zadra. U finalu se sastaju Kastav i Zagreb

10:57 Rukomet: Gotovo je prvo poluvrijeme između Koprivničanki i Zagrepčanki. Napeta utakmica, igra se gol za gol. Rezultat: 10:10

11:02 Odbojka: Igra se utakmica za treće mjesto kod dječaka. Bijelo Brdo vs Kaštel Stari

11:04 Futsal: Zagreb i Pazin nastavili su tvrdu utakmicu i u drugom poluvremenu. Konačni rezultat je bio 0:0, tako da sada slijede penali

11:05 Raspored svih današnjih utakmica možete pronaći ovdje.

11:10 Rukomet: Nakon boljeg izvođenja sedmeraca Varaždin je pobjedio Senj

11:16 Futsal: Penali su bili sretni i za djevojčice iz Pazina! Bolje od Zagreba 2:0

11:19 Rukomet: Zagrepčanke i Koprivničanke završile su vrlo napetu i oštru utakmicu. Na kraju su djevojčice iz Koprivnice bile bolje od Zagrepčanki 22:18

11:22 Odbojka: Za treće mjesto igraju dječaci iz Bijelog Brda i Kaštel Stari. Kaštelani su ušli bolje u utakmicu i vode 1:0 u setovima

11:29 Košarka: Na poluvremenu kod djevojčica košarkašice iz Slavonskog Broda idu jako, i na poluvremenu vode 33:11 protiv djevojčica iz Zaprešića

11:31 Odbojka: U napetoj utakmici za treće mjesto, popustili su malo živci i igrač Bijelog Brda dobio je žuti karton

11:33 Košarka: Dječaci iz Koprivnice na poluvremenu vode 31:28 protiv Zadra. Utakmica je i dalje skroz otvorena

11:35 Futsal: Na poluvremenu kod dječaka u atraktivnoj utakmici Novi Marof vodi protiv Šibenika 3:2. Žuti karton su dobili Božidar Jelovčić i Renato Josipović iz Šibenika

11:43 Odbojka: Djevojke igraju za treće mjesto. Zaprešić je dobio prvi set protiv Trogira. Kod dječaka završila je utakmica za treće mjesto! Kaštel Stari pobjedio je Bijelo Brdo s 2:0 u setovima!

11:45 Odbojka: Zanimljivost prije finala dječaka. Nakon što je novinarka IPL-a okrenula leđa momčadi B. Kašića iz Zagreba koja se zagrijava za utakmicu, oni su se osjetili povrijeđeno njenom nezainteresiranošću i pogodili su ju s loptom

11:48 Rukomet: U utakmici kod dječaka Senj igra jako dobru utakmicu, ali i Zadar se drži. Rezultat na poluvremenu Senj-Zadar 8:5

11:52 Futsal: Dječaci iz Marofa svladali su Šibenik 6:2 i time postali brončani na Državnom prvenstvu!

11:56 Košarka: Gotova je utakmica za 3. mjesto u kategoriji djevojčica. Bronca ide u Slavonski Brod! Konačni rezultat Slavonski Brod 55:28 Zaprešić

12:02 Odbojka: Počelo je finale kod dječaka! Zagreb vs Rovinj. Očekuje se vrlo napeta utakmica. Kod djevojčica igra se također vrlo neizvjesna utakmica između Zaprešića i Trogira. Trenutni rezultat 1:1 u setovima

12:03 Košarka: Za treće mjesto igrali su dječaci iz Koprivnice i Zadra. Zadar je bio uspješniji i na kraju zasluženo slavio rezultatom 71:46. Čestitke Zadranima

12:05 Futsal: Za treće mjesto igraju Dubrovnik i Zagreb (Ž). Utakmica je vrlo napeta, a zbog visokih tenzija djevojčica Laura Kopić iz Zagreba dobila je crveni karton

12:08 Rukomet: Dječaci iz Senja osvojili su brončanu medalju! Senj je bio bolji od dječaka iz Zadra 18:13

12:19 Futsal: Završilo je prvo poluvrijeme utakmice Dubrovnik Zagreb. Dubrovčanke suvereno koračaju ka brončanoj medalji. 3:0 vode na poluvremenu protiv Zagreba

12:21 Odbojka: U za sad najnapetijoj utakmici dana djevojke iz Zaprešića bile su uspješnije od Trogiranki i na kraju slavile 2:1. Čestitke Zaprešičankama na 3. mjestu!

12:22 ODBOJKA FINALE: Gotov je prvi set između Zagreba i Rovinja. Zagreb vodi 1:0

12:26 Dio atmosfere s "borilišta" možete pronaći u kratkom filmiću ovdje

12:30 KOŠARKA FINALE: Zagreb-Kastav, jako napeta utakmica. Trenutni rezultat je 6:4 za Zagreb. Kod djevojčica je također napeto, teška borba se vodi između Vodica i Zagreba

12:33 ODBOJKA FINALE: Bartol Kašić vs Rovinj, prvi set je osvojio Bartol Kašić, a u drugom setu je rezultat 10:6 također za Kašić. Pri padu je jedan igrač Zagreba ozljedio ruku, trenutačno mu se pruža liječnička pomoć i to bi moglo utjecati na rezultat. (1:0, 12:9). Ime ozlijeđenog igrača je Ante Gaćina

12:35 Rukomet: Djevojčice su počele drugo poluvrijeme. U prvom poluvremenu je Knin vodio Zagreb 7:4. Svoje kolegice bodri i igračica Martina iz Knina koja je jučer bila na namještanju lakta u Puli

12:38 Futsal: Kraj utakmice za treće mjesto. Dubrovnik je bio uvjerljiv 5:1

12:40 KOŠARKA FINALE: Na poluvremenu u tijesnoj utakmici Vodice vode protiv Zagreba 22:19

12:41 ODBOJKA FINALE: Igraju djevojčice iz Slavonskog Broda i Vrsara

12:46 ODBOJKA FINALE: Prvaci Hrvatske u odbojci su dječaci iz Osnovne škole Bartola Kašića s Jaruna! Pobjedili su 2:0 u setovima

12:50 Rukomet: Kninjanke su pobjedile Senjanke i zasluženo idu kući s broncom. Konačni rezultat 14:10

12:58 ODBOJKA FINALE: Vrsar vodi 1:0 u setovima protiv Slavonskog Broda

13:00 FUTSAL FINALE: Djevojčice iz Pazina i Ivanske igraju utakmicu bez pogodaka. 0:0 na poluvremenu

13:04 KOŠARKA FINALE: Djevojčice iz Vodica su nove prvakinje Hrvatske! u finalnom obračunu sa Zagrepčankama bile su bolje za samo 4 koša i na kraju zasluženo slavile. Vodice-Zagreb 46:42! teren je pun suza. Neki zbog sreće, neki zbog tuge

13:07 ODBOJKA FINALE: (Ž) U tijeku je tehnički timeout. Rezultat 1:0 za Vrsar u setovima, dok u drugom setu Slavonski Brod vodi 8:5

13:10 FUTSAL FINALE: Ivanska je povela protiv Pazina 1:0

13:12 KOŠARKA FINALE: Trenutni rezultat Zagreb-Kastav 23:29. Zagreb je vodio cijelu utakmicu, ali Kastav je preokrenuo u trećoj četvrtini. Sada je već 25:32

13:15 ODBOJKA FINALE: U drugom setu Slavonski Brod vodi 16:10 i blizu je izjednačenja u setovima

13:16 FINALE RUKOMET: Rijeka - Koprivnica 7:3 (Ž)

13:17 FUTSAL FINALE: U finalu djevojke nogomet između Ivanske i Pazina vlada velika napetost. Gooool! Pazin izjednačuje u posljednjoj sekundi. 1:1! Slijede penali

13:20 RUKOMET FINALE: Rijeka drži prednost i vodi 9:6 protiv Koprivnice

13:21 FUTSAL FINALE: Gotovooo je! Ivanska bolja od Pazina na penale 3:1. Cure su vrištale, dvorana u velikoj buci. Čestitke Ivanskoj!

13:22 ODBOJKA FINALE: Vrsar-Slavonski Brod 1:1 u setovima

13:23 KOŠARKA FINALE: Dvije minute do kraja. Kastav vodi protiv Zagreba 32:36

13:24 RUKOMET FINALE: Poluvrijeme! Rijeka vodi 11:8

13:25 FUTSAL FINALE: Počela je utakmica između Raba i Zagreba kod dječaka

13:27 KOŠARKA FINALE: Kastav vodi 38:37 minutu prije kraja

13:28 KOŠARKA FINALE: 22 Sekunde do kraja. 38:37 i dalje rezultat

13:30 KOŠARKA FINALE: Gotovoooo! Kastav je novi prvak Hrvatske! Konačni rezultat 38:37

13:31 FUTSAL FINALE: Rab-Zagreb, u finalu u 8.minuti je još uvijek 0:0 kod dječaka

13:34 ODBOJKA FINALE: Vrsar vs Slavonski Brod 1:1, rezultat u trećem setu 13:8 za Vrsar. U dvorani se žestoko navija za Vrsar

13:35 FUTSAL FINALE: Goool! Zagreb vodi protiv Raba 1:0

13:37 ODBOJKA FINALE: Vrsar je prvak Hrvatske! Pobijedili S.Brod 2:1 u setovima. Bravo Vrsar!

13:38 RUKOMET FINALE: Utakmica je još u tijeku, 5 minuta do kraja. Rijeka vodi 16:13

13:41 FUTSAL FINALE: Zagreb-Rab 1:0, Uskoro kreće drugo poluvrijeme

13:43 RUKOMET FINALE: Koprivničanke se približavaju Riječankama i završnica je vrlo napeta i dramatična. Trenutno je 17:16 za Rijeku

13:44 RUKOMET FINALE: Gotovoooo je!!! Rijeka je prvak Hrvatske. Rijeka 17-16 Koprivnica

13:49 FUTSAL FINALE: Gooool! Rab izjednačuje protiv Zagreba. 1:1!

13:53 RUKOMET FINALE: Za zlato se bore Varaždinci i Zagrepčani. Zagreb bolje otvara utakmicu (4:2)

13:55 FUTSAL FINALE: Zagreb opet vodi! 2:1 za Zagreb protiv Raba. Još 5 minuta do kraja

14:04 FUTSAL FINALE: Zagreb je prvak Hrvatske u futsalu!2:1 su Zagrepčani bili bolji od Raba. Čestitke Vrbanima!

14:06 RUKOMET FINALE: Zagrepčani vode Varaždince 7:4

14:11 RUKOMET FINALE: Kraj prvog poluvremena! Zagreb vodi protiv Varaždina 10:4. Varaždinci nemaju sreće

14:18 Još 11 minuta do kraja, Zagreb vodi 13:7

14:28 Zagreb vodi 18:10 još 4 minute do kraja i kako stvari sada stoje Zagreb će uzeti zlato, dok će se Varaždinci morati zadovoljiti sa sreborm

14:31 GOTOVO JE! ZAGREB JE PRVAK HRVATSKE!!!22:11 KONAČNI REZULTAT

ZAVRŠNI BILTEN SA SVIM REZULTATIMA, TABLICAMA I OSTALIM ZANIMLJIVOSTIMA MOŽETE PREUZETI PREUZETI OVDJE