Vijesti » Vijesti iz Saveza » UŽIVO: DP SREDNJE ŠKOLE: Loptački sportovi

UŽIVO: DP SREDNJE ŠKOLE: Loptački sportovi

Image - UŽIVO: DP SREDNJE ŠKOLE: Loptački sportovi

Ovdje možete pronaći sve rezultate, satnicu natjecanja i mjesto održavanja natjecanja na Završnici Državnog prvenstva za srednje škole u Poreču 2014. godine u košarci, malom nogometu, rukometu i odbojci.

KOŠARKA
MLADIĆI


Mjesto održavanja natjecanja:Žatika, Poreč
Satnica natjecanja:


RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 1. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                                
I. Kolo    08.30 sati                        
GIMNAZIJALAC, Čakovec-SAMOBORAC, Samobor  39:55 (14:14, 7:21, 5:9, 13:11)  
                                    
II. Kolo    11.00 sati                        
PRIMAG, Osijek-GIMNAZIJALAC, Čakovec  59:57 (14:16, 18:10, 17:17, 10:20)
                                    
III. Kolo    13.30 sati                        
SAMOBORAC, Samobor-PRIMAG, Osijek  56:60 (18:14, 17:12, 13:17, 8:17)    
                    

            GRUPA "B"                        
                                
I. Kolo    09.45 sati                        
EKONOMIST, Pula-III. GIMNAZIJA, Zagreb  29:53 (9:13, 4:16, 7:14, 9:10)   
                                    
II. Kolo    12.15 sati                        
GIMNAZIJALAC, Šibenik-EKONOMIST, Pula  40:51 (7:12, 14:18, 3:16, 16:5)    
                                    
III. Kolo    14.45 sati                        
III. GIMNAZIJA, Zagreb-GIMNAZIJALAC, Šibenik  81:50 (25:15, 17:11, 23:4, 16:20)     



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 2. SVIBNJA

                                
1. utakmica poluzavršnice    08.30 sati                        
PRIMAG, Osijek-EKONOMIST, Pula  61:64 (17:16, 15:13, 17:12, 6:13, p6:9)                                   

2. utakmica poluzavršnice    09.45 sati                        
SAMOBORAC, Samobor-III. GIMNAZIJA, Zagreb  37:65 (11:23, 14:19, 9:15, 3:8)
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    11.00 sati                        
PRIMAG, Osijek-SAMOBORAC, Samobor  41:75 (16:19, 7:18, 8:17, 10:21)       
                                    
za I. mjesto    12.15 sati                        
EKONOMIST, Pula-III. GIMNAZIJA, Zagreb  43:71 (8:14, 11:23, 10:12, 14:7)       

                                 
KOŠARKA
DJEVOJKE


Mjesto održavanja natjecanja:Žatika, Poreč
Satnica natjecanja:

RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 1. SVIBNJA
            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    08.30 sati                        
GIMNAZIJALAC, Koprivnica-EKONOMIK, Požega 32:39 (4:10, 7:14, 8:4, 13:11)   
                                    
II. Kolo    11.00 sati                        
III. GIMNAZIJA, Zagreb-GIMNAZIJALAC, Koprivnica  58:32 (18:2, 15:14, 8:6, 17:10)   
                                    
III. Kolo    13.30 sati                        
EKONOMIK, Požega-III. GIMNAZIJA, Zagreb  23:35 (3:14, 8:4, 6:6, 6:11)     


GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.45 sati                        
MARKO MARULIĆ, Split-BAN, Zaprešić  46:48 (8:6, 13:20, 12:12, 13:10) 
                                    
II. Kolo    12.15 sati                        
SREDNJOŠKOLAC, Pazin-MARKO MARULIĆ, Split  60:31 (27:3, 15:2, 14:13, 12:3)  
                                    
III. Kolo    14.45 sati                        
BAN, Zaprešić-SREDNJOŠKOLAC, Pazin  25:60 (12:17, 7:11, 2:21, 4:11)   



Razigravanje za poredak od 1. do 4. mjesta / PETAK 2. SVIBNJA


                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.30 sati
III. GIMNAZIJA, Zagreb     -    BAN, Zaprešić  53:32 (13:9, 14:4, 11:12, 15:7)
            
2. utakmica poluzavršnice    09.45 sati
EKONOMIK, Požega    -    SREDNJOŠKOLAC, Pazin  16:34 (9:15, 5:9, 2:9, 0:1)   
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    11.00 sati                        
BAN, Zaprešić-EKONOMIK, Požega  25:45 (7:14, 8:8, 7:12, 3:11)       
                                    
za I. mjesto    12.15 sati                        
III. GIMNAZIJA, Zagreb-SREDNJOŠKOLAC, Pazin  61:44 (14:19, 16:6, 16:5, 15:14)       


MALI NOGOMET
MLADIĆI


Mjesto održavanja natjecanja: Intersport (mala dvorana), Poreč

RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 1. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    08.00 sati                        
GIMNAZIJA, Metković-LABOS, Zagreb  2:2 (1:2)   
                                    
II. Kolo    09.30 sati                        
STRUKOVNA ŠKOLA, Gospić-GIMNAZIJA, Metković  3:0 (1:0)  
                                    
III. Kolo    11.00 sati                        
LABOS, Zagreb-STRUKOVNA ŠKOLA, Gospić  1:2 (0:0)  


            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    08.45 sati                        
ZRNO, Slavonski Brod-GAJ, Krapina  0:4 (0:2)   
                                    
II. Kolo    10.15 sati                        
GIMNAZIJALAC, Koprivnica-ZRNO, Slavonski Brod  3:2 (2:0)  
                                    
III. Kolo    11:45 sati                        
GAJ, Krapina-GIMNAZIJALAC, Koprivnica  1:5 (0:2)    



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 2. SVIBNJA

                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.00 sati                        
STRUKOVNA ŠKOLA, Gospić-GAJ, Krapina  0:3 (0:1)   
                                    
2. utakmica poluzavršnice    09.30 sati                        
LABOS, Zagreb-GIMNAZIJALAC, Koprivnica  2:2 (0:1) 7:6p   
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    11.00 sati                        
STRUKOVNA ŠKOLA, Gospić-GIMNAZIJALAC, Koprivnica  6:5 (2:4)       
                                    
za I. mjesto    13.15 sati                        
GAJ, Krapina-LABOS, Zagreb  3:1 (2:0)       

 


MALI NOGOMET
DJEVOJKE


Mjesto održavanja natjecanja: Intersport (mala dvorana), Poreč


RASPORED NATJECANJA / ČETVRATAK 1. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    12.30 sati                        
GYMNICUS, Osijek-MARTIN, Dugo Selo  3:5 (2:3)  
                                    
II. Kolo    14:00 sati                        
MEDICINAR, Rijeka-GYMNICUS, Osijek  5:8 (4:3)     
                                    
III. Kolo    15:30 sati                        
MARTIN, Dugo Selo-MEDICINAR, Rijeka  2:4 (2:1)   
        

GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    13:15sati                        
ŠPOGI, Zagreb- OCTOPUS, Split  4:1 (3:0)   
                                    
II. Kolo    14:45 sati                        
GIMNAZIJALAC, Čakovec-ŠPOGI, Zagreb  1:4 (1:3)   
                                    
III. Kolo    16:15 sati                        
OCTOPUS, Split-GIMNAZIJALAC, Čakovec  2:3 (1:2)   



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 2. SVIBNJA

                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.45 sati
GYMNICUS, Osijek    -    GIMNAZIJALAC, Čakovec  7:0 (4:0)
            
2. utakmica poluzavršnice    10.15 sati
MARTIN, Dugo Selo    -    ŠPOGI, Zagreb  0:5 (0:1)   
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    11.45 sati                        
GIMNAZIJALAC, Čakovec-MARTIN, Dugo Selo  0:2 (0:0)       
                                    
za I. mjesto    12.30 sati                        
GYMNICUS, Osijek- ŠPOGI, Zagreb  2:4 (1:1)      

 

RUKOMET
MLADIĆI

Mjesto održavanja natjecanja: Veli Jože,Poreč
satnica natjecanja:

RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 1. SVIBNJA
            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    08.00 sati                        
ŠPOGI, Zagreb-MARTIN, Dugo Selo 17:7 (6:4)   
                                    
II. Kolo    09.30 sati                        
EKONOMIST, Čakovec-ŠPOGI, Zagreb  10:22 (4:10)   
                                    
III. Kolo    11.00 sati                        
MARTIN, Dugo Selo-EKONOMIST, Čakovec  16:13 (6:7
                              

            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    08.45 sati                        
GIMNAZIJALAC RIJEKA, Rijeka-GIMNAZIJA, Metković  20:15 (12:7)  
                                    
II. Kolo    10.15 sati                        
GYMNICUS, Osijek-GIMNAZIJALAC RIJEKA, Rijeka  12:11 (7:8)  
                                    
III. Kolo    11.45 sati                        
GIMNAZIJA, Metković-GYMNICUS, Osijek  17:18 (8:10)   



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 2. SVIBNJA

                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.00 sati
ŠPOGI, Zagreb    -    GIMNAZIJALAC RIJEKA, Rijeka  14:15 (8:9)
            
2. utakmica poluzavršnice    09.45 sati
MARTIN, Dugo Selo     -    GYMNICUS, Osijek  18:13 (10:6)   
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    11.00 sati                        
ŠPOGI, Zagreb-GYMNICUS, Osijek 24:18 (16:8)       
                                    
za I. mjesto    13.15 sati                        
GIMNAZIJALAC RIJEKA-MARTIN, Dugo Selo  14:13 (5:4)       

 

RUKOMET
DJEVOJKE


Mjesto održavanja natjecanja: Veli Jože,Poreč

RASPORED NATJECANJA / ČETVRATAK 1. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    12.30 sati                        
MLADOST '96, Đakovo-BAN JELAČIĆ, Sinj  15:18 (7:9)   
                                    
II. Kolo    14.00 sati                        
MLADEN DANANIĆ, Sveti Ivan Zelina-MLADOST '96, Đakovo  14:22 (6:10)  
                                    
III. Kolo    15.30 sati                        
BAN JELAČIĆ, Sinj-MLADEN DANANIĆ, Sveti Ivan Zelina  22:15 (12:5)   

            
GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    13.15 sati                        
ŠPOGI, Zagreb- GIMNAZIJALAC, Čakovec  13:16 (6:8)  
                                    
II. Kolo    14.45 sati                        
GIMNAZIJALAC, Rijeka-ŠPOGI, Zagreb  14:19 (7:11)   
                                    
III. Kolo    16.15 sati                        
GIMNAZIJALAC, Čakovec-GIMNAZIJALAC, Rijeka  19:19 (10:10)     


RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 2. SVIBNJA

                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.45 sati
BAN JELAČIĆ, Sinj    -    ŠPOGI, Zagreb  9:18 (8:9) 
            
2. utakmica poluzavršnice    10.15 sati
MLADOST '96, Đakovo    -    GIMNAZIJALAC, Čakovec   10:9 (3:3)  
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    11.45 sati                        
BAN JELAČIĆ, Sinj-GIMNAZIJALAC, Čakovec  17:16 (9:7)       
                                    
za I. mjesto    12.30 sati                        
ŠPOGI, Zagreb-MLADOST '96, Đakovo  13:14 (8:8)       

 

ODBOJKA
MLADIĆI


Mjesto održavanja natjecanja: OŠ Marije i Line, Umag

RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    GIMNAZIJA MATIJA MESIĆ, Slavonski Brod-TEHNIČKA ŠKOLA SISAK, Sisak-Caprag  2:0 (25:17, 25:23)  
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK, Šibenik-GIMNAZIJA MATIJA MESIĆ, Slavonski Brod  0:2 (22:25, 23:25)   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    TEHNIČKA ŠKOLA SISAK, Sisak-Caprag-EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK, Šibenik  0:2 (23:25, 15:25)   

                                 

            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb-SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ, Rovinj  1:2 (27:25, 21:25, 12:15)  
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN, Varaždin-ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb  0:2 (14:25, 19:25)   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ, Rovinj-PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN, Varaždin  2:0 (25:16, 25:15)   



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 02. SVIBNJA

                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.00 sati
GIMNAZIJALAC, Slavonski Brod    -    ŠPOGI, Zagreb  0:2 (20:25, 12:25)
            
2. utakmica poluzavršnice    09.15 sati
EKONOMIST, Šibenik    -    MLADOST, Rovinj  0:2 (18:25, 23:25)  
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    10.30 sati                        
GIMNAZIJALAC, Slavonski Brod-EKONOMIST, Šibenik  1:2 (15:25, 25:22, 13:15)       
                                    
za I. mjesto    11.45 sati                        
ŠPOGI, Zagreb-MLADOST, Rovinj  2:0 (25:20, 25:19)       
  

ODBOJKA
DJEVOJKE



RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 1. SVIBNJA
            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    08.00 sati                        
GIMNAZIJALAC, Čakovec-MATE BALOTA, Poreč  0:2 (12:25, 11:25)  
                                    
II. Kolo    10.30 sati                        
ŠPOGI, Zagreb-GIMNAZIJALAC, Čakovec  2:0 (25:16, 25:10)   
                                    
III. Kolo    13.00 sati                        
MATE BALOTA, Poreč-ŠPOGI, Zagreb  2:0 (25:17, 25:17)   


            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.15 sati                        
GJB, Zadar-PETRYNIA, Petrinja  0:2 (12:25, 6:25)   
                                    
II. Kolo    11.45 sati                        
POLET, Vinkovci-GJB, Zadar  2:0 (25:6, 25:6)    
                                    
III. Kolo    14.15 sati                        
PETRYNIA, Petrinja-POLET, Vinkovci  0:2 (21:25, 21:25)   

                                  

RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / PETAK 2. SVIBNJA

                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    08.00 sati                        
MATE BALOTA, Poreč-PETRYNIA, Petrinja  2:0 (25:22, 25:10)   
                                    
2. utakmica poluzavršnice    09.15 sati                        
ŠPOGI, Zagreb-POLET, Vinkovci  0:2 (11:25, 20:25)   
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    10.30 sati                        
PETRYNIA, Petrinja-ŠPOGI, Zagreb  1:2 (28:26, 21:25, 12:15)       
                                    
za I. mjesto    11.45 sati                        
MATE BALOTA, Poreč-POLET, Vinkovci  2:0 (25:9, 25:20)  

-->