Vijesti » Vijesti iz Saveza » Sudionici završnice Državnog prvenstva 2010 (4)

Sudionici završnice Državnog prvenstva 2010 (4)

Image - Sudionici završnice Državnog prvenstva 2010 (4)

Najljepše molimo sve provoditelje POLUZAVRŠNIH natjecanja da dostave ispunjene obrasce C (Izvještaj o održanom poluzavršnom natjecanju). Do danas (23.4.2010.) u HŠŠS su pristigla 144 obrasca od ukupno 214. Iz podataka koje ste nam dostavili vidljivo je da su neka natjecanja održana, a obrasci još nisu poslani. Molimo vas, dostavite ih što prije, najkasnije do 30. 4. 2010.

Obrazac C možete preuzeti ovdje: http://www.skolski-sport.hr/assets/files/OBRAZAC_C_2010.xls

Još je važnije da voditelji ekipa - pobjednika poluzavršnih natjecanja, ispune i pošalju OBRAZAC A (Prijava na Završnicu DP-a). Do danas (23.4.2010.) u HŠŠS je pristiglo SAMO 36 ispunjenih obrazaca A, od 214 koliko će ih na kraju biti.
PODSJEĆAM ROK ZA DOSTAVU OBRAZACA A je 30.4.2010. , DAKLE JOŠ 8 DANA.

Nakon 30. travnja 2010. neće biti više moguće izvršiti prijavu pa će tako ekipa koja je pobijedila na poluzavršnom natjecanju NEĆE moći nastupiti na Završnici DP-a. Takav scenarij nije nikome u interesu, pa još jednom molimo voditelje ekipa da ispune i pošalju OBRAZAC A.

Ispunjen OBRAZAC A kao excel datoteku potrebno je poslati na ovu e-mail adresu: [email protected]

U toj prijavi elektronskim putem moguće je prijaviti do 50% više natjecatelja od broja koji je predviđen Propisnikom.  OBRAZAC A koji je poslan e-mailom u HŠŠS potrbno je isprintati i pribaviti ovjere s pečatom: liječnika (da su učenici zdravstveno sposobni sudjelovati na školskom natjecanju) i ravnatelja (da su učenici na prijavi redovito upisani učenici Škole).  

S obrascem na kojem su pečat i potpis liječnika i ravnatelja, voditelj dolazi na natjecanje i tamo prijavljuje natjecatelja ali samo onaj broj natjecatelja koji je predviđen Propisnikom. Na mjestu prijave ne smije se prijaviti ime i prezime učenika koje se ne nalazi na prijavi koja je elektronskim putem poslana u HŠŠS.

Obrazac A može se preuzeti ovdje: http://www.skolski-sport.hr/assets/files/OBRAZAC%20A_2010.xls

Sportski pozdrav!

Osnovne škole

NOGOMET DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ DARDA DARDA
SKUPINA ZAPAD OŠ VOJNIĆ VOJNIĆ
SKUPINA SJEVER OŠ KNEGINEC GORNJI KNEGINEC
SKUPINA JUG OŠ STJEPANA RADIĆA    METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR        
SKUPINA ZAGREB OŠ SESVETSKA SOPNICA ZAGREB
     
KOŠARKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK  OŠ HUGO BADALIĆ   SLAVONSKI BROD
SKUPINA ZAPAD  VLADIMIR NAZOR PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ FRAN KONCELAK DRNJE
SKUPINA JUG  OŠ VODIVE  VODICE
SKUPINA CENTAR OŠ KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB OŠ VUKOMEREC ZAGREB
     
KOŠARKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD DRAGOJLE JARNEVIĆ KARLOVAC
SKUPINA SJEVER I.OŠ ČAKOVEC ČAKOVEC
SKUPINA JUG OŠ IVANA LOVRIĆA SINJ
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB OŠ GUSTAVA KRKLECA ZAGREB
     
RUKOMET DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK O.Š. DARDA DARDA
SKUPINA ZAPAD OŠ IVAN MAŽURANIĆ    NOVI VINODOLSKI
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG  OŠ VLADIMIR NAZOR   PLOČE
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB OŠ BRESTJE SESVETE
     
RUKOMET DJEČACI
SKUPINA ISTOK  OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE
SKUPINA ZAPAD  OŠ ZAMET RIJEKA
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG OŠ KRUNE KRISTIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR OŠ RUDE RUDE
SKUPINA ZAGREB OŠ MALEŠNICA ZAGREB
     
ODBOJKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ MIROSLAVA KRLEŽE  ČEPIN
SKUPINA ZAPAD  OŠ ČAVLE   ČAVLE
SKUPINA SJEVER OŠ IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC
SKUPINA JUG OŠ KRUNE KRSTIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR MLADOST LEKENIK
SKUPINA ZAGREB OŠ BRAĆE RADIĆ ZAGREB
     
ODBOJKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ VIŠNJEVAC VIŠNJEVAC
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA   ROVINJ
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ OSTROG  KAŠTEL LUKŠIĆ
SKUPINA CENTAR KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB OŠ AUGUSTA CESARCA ZAGREB
     
ATLETIKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG  OŠ ŠIMUNA KOŽIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR OŠ BOGUMILA TONIJA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA ZAGREB
     
ATLETIKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD OŠ VLADIMIRA NAZORA PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ SMILJEVAC ZADAR
SKUPINA CENTAR OŠ SVETA NEDELJA    SVETA NEDELJA
SKUPINA ZAGREB        
     
GIMNASTIKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK DR. FRANJO TUĐMAN BELI MANASTIR
SKUPINA ZAPAD OŠ BRAJDA    RIJEKA
SKUPINA SJEVER OŠ SELNICA SELNICA
SKUPINA JUG OŠ MERTOJAK  
SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ BOGUMILA TONIJA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB NEĆE SE ODRŽATI NEĆE SE ODRŽATI
     
GIMNASTIKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK JULIJA KEMPFA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD PRVA OSNOVNA ŠKOLA    OGULIN
SKUPINA SJEVER OŠ PETAR ZRINSKI JALŽABET JALŽABET
SKUPINA JUG OŠ BLATO BLATO
SKUPINA CENTAR 1.OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA PETRINJA
SKUPINA ZAGREB NEĆE SE ODRŽATI NEĆE SE ODRŽATI
     
PLIVANJE DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK IVANA FILIPOVIĆA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  OŠ JURJA DOBRILE   ROVINJ
SKUPINA SJEVER OŠ STRAHONINEC STRAHONINEC
SKUPINA JUG OŠ ŠPINUT   SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ VIKTOROVAC SISAK
SKUPINA ZAGREB OŠ JURE KAŠTELANA ZAGREB
     
PLIVANJE DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ JAGODE TRUHELKE OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  OŠ VIDIKOVAC   PULA
SKUPINA SJEVER V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
SKUPINA JUG OŠ POJIŠAN SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ 22.LIPNJA  SISAK
SKUPINA ZAGREB OŠ MATIJE GUPCA ZAGREB
     
STOLNI TENIS DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK  OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA   OSIJEK
SKUPINA ZAPAD   OŠ VLADIMIRA NAZORA  CRIKVENICA
SKUPINA SJEVER OŠ HODOŠAN HODOŠAN
SKUPINA JUG OŠ BARIŠE GRANIĆA MAŠTRA    BAŠKA VODA
SKUPINA CENTAR OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA PETRINJA
SKUPINA ZAGREB OŠ KREATIVNI RAZVOJ ZAGREB
     
STOLNI TENIS DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ SLAVONSKI BROD
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER I OŠ VARAŽDIN  VARAŽDIN
SKUPINA JUG  OŠ ZADARSKI OTOCI   ZADAR
SKUPINA CENTAR OSNOVNA ŠKOLA LJUBE BABIĆA JASTREBARSKO
SKUPIONA ZAGREB OŠ KREATIVNI RAZVOJ ZAGREB
     
ŠAH DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE
SKUPINA ZAPAD OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA    VRBOVSKO
SKUPINA SJEVER OŠ ŠTRIGOVA ŠTRIGOVA
SKUPINA JUG OŠ JELSA JELSA
SKUPINA CENTAR OSNOVNA ŠKOLA VUKOVINA VUKOVINA
SKUPINA ZAGREB OŠ IVANA MEŠTROVIĆA ZAGREB
     
ŠAH DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ ANTUNA BAUERA VUKOVAR
SKUPINA ZAPAD  OŠ KOZALA   RIJEKA
SKUPINA SJEVER OŠ GRADINA GRADINA
SKUPINA JUG OŠ PRIVLAKA PRIVLAKA
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA  VRBOVEC
SKUPINA ZAGREB OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA ZAGREB
     
KROS DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ JOSIPA LOVRETIĆA OTOK
SKUPINA ZAPAD OŠ VLADIMIRA NAZORA   PAZIN
SKUPINA SJEVER  OŠ EUGENA KUMIČIĆA   SLATINA
SKUPINA JUG  OŠ VELA LUKA   VELA LUKA
SKUPINA CENTAR OŠ KSAVERA Š. GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB  OŠ ČUČERJE   ZAGREB
     
KROS DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ AUGUST CESAREC IVANKOVO
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA   PAZIN
SKUPINA SJEVER  OŠ LJUDEVITA MODECA   KRIŽEVCI
SKUPINA JUG OŠ DON MIHOVILA PALVINOVIĆA  METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR  OŠ KRAPINSKE TOPLICE KRAPINSKE TOPLICE
SKUPINA ZAGREB  OŠ ČUČERJE   ZAGREB
 
BADMINTON DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ ZDENKA TURKOVIĆA  KUTJEVO
SKUPINA ZAPAD  OŠ KOZALA   RIJEKA
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ MARINA GETALDIĆA   DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ PRIGORJE BRDOVEČKO
SKUPINA ZAGREB OŠ ZAPRUĐE ZAGREB
     
BADMINTONI DJEČACI 
SKUPINA ISTOK OŠ ZDENKA TURKOVIĆA  KUTJEVO
SKUPINA ZAPAD  OŠ PODMURVICE  RIJEKA
SKUPINA SJEVER PRVA OŠ  ČAKOVEC
SKUPINA JUG  OŠ MARINA GETALDIĆA   DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO
SKUPINA ZAGREB OŠ GRIGORA VITEZA ZAGREB

Srednje škole

NOGOMET MLADIĆI
SKUPINA ISTOK ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA  VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD HOTELJERSKO TURISTIČKA ŠKOLA OPATIJA
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA KOPRIVNICA
SKUPINA JUG EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK
SKUPINA CENTAR    
SKUPINA ZAGREB GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
KOŠARKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK I.GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA PULA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA FRAN GALOVIĆ KOPRIVNICA
SKUPINA JUG GIMNAZIJA DR.MATE UJEVIĆA IMOTSKI
SKUPINA CENTAR GIMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB VII. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
KOŠARKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK EKONOMSKA I TRGOVČKA Š. IVANA DOMCA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GOSPODARSKA ŠKOLA  VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA FRANE PETRIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR GIMMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB III. GIMNAZIJA  ZAGREB
   
RUKOMET DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
SKUPINA SJEVER    
SKUPINA JUG SŠ F.ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA PLOČE
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO DUGO SELO
SKUPINA ZAGREB SREDNJA ŠKOLA SESVETE  ZAGREB
   
RUKOMET MLADIĆI
SKUPINA ISTOK SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆ ĐAKOVO
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SPJ RIJEKA
SKUPINA SJEVER    
SKUPINA JUG SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB III. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
ODBOJKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK    
SKUPINA ZAPAD SREDNJA ŠKOLA MATE BALOTE POREČ
SKUPINA SJEVER EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC
SKUPINA JUG V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
ODBOJKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK I.GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK
SKUPINA ZAPAD GIMNAZIJA EUGENA KUMIČIĆA OPATIJA
SKUPINA SJEVER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN
SKUPINA JUG EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK ŠIBENIK
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR DARUVAR
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
ATLETIKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK    
SKUPINA ZAPAD  GIMNAZIJA   PULA
SKUPINA SJEVER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
SKUPINA CENTAR  GIMNAZIJA   BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB        
   
ATLETIKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA  OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA  J. DOBRILE PAZIN
SKUPINA SJEVER TEHNIČKA ŠKOLA   ČAKOVEC
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
SKUPINA CENTAR  TURISTIČKO UGOSTITELJSKA PREHRAMBENA   BJELOVAR   
SKUPINA ZAGREB III GIMNAZIJA ZAGREB
   
STOLNI TENIS DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA PULA
SKUPINA SJEVER GOSPODARSKA VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR ZADAR
SKUPINA CENTAR EKONOMSKA I BIRO.ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB PRIVATNA GIMNAZIJA DR. ČASL ZAGREB
   
STOLNI TENIS MLADIĆI
SKUPINA ISTOK I. GIMNAZIJA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD GRAĐEVINSKA ŠKOLA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
SKUPINA CENTAR SŠ DUGO SELO DUGO SELO
SKUPINA ZAGREB PRIVATNA GIMNAZIJA DR. ČASL ZAGREB
   
KROS DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA A. G .MATOŠA ĐAKOVO
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJE KRIŽEVCI
SKUPINA JUG GIMNAZIJA DUBROVNIK DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR GIMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
   
KROS MLADIĆI
SKUPINA ISTOK POLJOPRIVEDNO ŠUMARSKA ŠK. VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJA ROVINJ
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA MARKA MARULIĆA SLATINA
SKUPINA JUG SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB III GIMNAZIJA ZAGREB
   
BADMINTON DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR TINA UJEVIĆA KUTINA
SKUPINA ZAGREB PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA ZAGREB
   
BADMINTONI MLADIĆI 
SKUPINA ISTOK EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA I.D. VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČK ČAKOVEC
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA
SKUPINA ZAGREB IX. GIMNAZIJA ZAGREB

CRVENIM SLOVIMA OZNAČENE SU EKIPE KOJE SU VEĆ POSLALE PRIJAVU (OBRAZAC A)
CRVENIM SLOVIMA MASNO SU EKIPE KOJE SU POSLALE PRIJAVU ALI PROVODITELJ NATJECANJA NIJE POSLAO OBRAZAC C

Komentari

veronika    29.04.2010, 10:53:02
u regiji zapad kros djevojke piše Salezijanska gimnazija i ja vašoj drugoj stranici crvenim piše rovinj, a salezijanke su bile prve, treba ispraviti grešku

Napiši komentar


Ako imate problema s raspoznavanjem koda kliknite kako bi se generirao novi.
Unesite znakove: