Vijesti » Vijesti iz Saveza » Sudionici završnice Državnog prvenstva 2010 (2)

Sudionici završnice Državnog prvenstva 2010 (2)

Image - Sudionici završnice Državnog prvenstva 2010 (2)

Završnica Državnog prvenstva školskih športskih društava održat će se od 17. do 19. svibnja 2010. za učenike osnovnih škola, a od 20. do 22. svibnja 2010. za učenike srednjih škola. Do 14. travnja 2010. u HŠŠS stigli su izvještaji s održanih poluzavršnih natjecanja. U izvještajima su navedeni pobjednici međužupanijskog natjecanja koji su ujedno izborili nastup na Završnici DP-a. Sigurno znate da se od ove školske godine promijenio sustav natjecanja pa tako na Završnicu DP-a, putuje samo jedna ekipa, odnosno pobjednik poluzavršnog (međužupanijskog) natjecanja.

red vama je popis ekipa pobjednika po skupinama, odnosno ekipa koje su izborile plasman na Završnicu DP-a. Popis je sastavljen 14. travnja 2010. na temelju dostavljenih obrazaca C. Može se dogoditi da je natjecanje održano, ali provoditelj natjecanja još nije dostavio obrazac C. Čim podaci stignu, tablica će se ažurirati.

PodsjeĆamo, rok za prijavu na Završnicu DP-a je 30. travnja.

PodsjeĆamo provoditelje poluzavršnih natjecanja da svakako dostave popunjen OBRAZAC C .

Prijava se vrši elektronskim putem ispunjavajući OBRAZAC A.

Osnovne škole

NOGOMET DJEČACI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ KNEGINEC GORNJI KNEGINEC
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR        
SKUPINA ZAGREB OŠ SESVETSKA SOPNICA ZAGREB
     
KOŠARKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD  VLADIMIR NAZOR PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ FRAN KONCELAK DRNJE
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR OŠ KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB OŠ VUKOMEREC ZAGREB
     
KOŠARKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD DRAGOJLE JARNEVIĆ KARLOVAC
SKUPINA SJEVER I.OŠ ČAKOVEC ČAKOVEC
     
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB OŠ GUSTAVA KRKLECA ZAGREB
     
RUKOMET DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK O.Š. DARDA DARDA
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB OŠ BRESTJE SESVETE
     
RUKOMET DJEČACI
SKUPINA ISTOK  OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR OŠ RUDE RUDE
SKUPINA ZAGREB OŠ MALEŠNICA ZAGREB
     
ODBOJKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC
SKUPINA JUG OŠ KRUNE KRSTIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR MLADOST LEKENIK
SKUPINA ZAGREB OŠ BRAĆE RADIĆ ZAGREB
     
ODBOJKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ VIŠNJEVAC VIŠNJEVAC
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ OSTROG  KAŠTEL LUKŠIĆ
SKUPINA CENTAR KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB OŠ AUGUSTA CESARCA ZAGREB
     
ATLETIKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG  OŠ ŠIMUNA KOŽIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR        
SKUPINA ZAGREB        
     
ATLETIKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG OŠ SMILJEVAC ZADAR
SKUPINA CENTAR        
SKUPINA ZAGREB        
     
GIMNASTIKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK DR. FRANJO TUĐMAN BELI MANASTIR
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ SELNICA SELNICA
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR OŠ BOGUMILA TONIJA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB NEĆE SE ODRŽATI NEĆE SE ODRŽATI
     
GIMNASTIKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK JULIJA KEMPFA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ PETAR ZRINSKI JALŽABET JALŽABET
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR 1.OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA PETRINJA
SKUPINA ZAGREB NEĆE SE ODRŽATI NEĆE SE ODRŽATI
     
PLIVANJE DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK IVANA FILIPOVIĆA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ STRAHONINEC STRAHONINEC
SKUPINA JUG OŠ ŠPINUT   SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ VIKTOROVAC SISAK
SKUPINA ZAGREB OŠ JURE KAŠTELANA ZAGREB
     
PLIVANJE DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ JAGODE TRUHELKE OSIJEK
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
SKUPINA JUG OŠ POJIŠAN SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ 22.LIPNJA  SISAK
SKUPINA ZAGREB OŠ MATIJE GUPCA ZAGREB
     
STOLNI TENIS DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ HODOŠAN HODOŠAN
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA PETRINJA
SKUPINA ZAGREB OŠ KREATIVNI RAZVOJ ZAGREB
     
STOLNI TENIS DJEČACI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER I OŠ VARAŽDIN  VARAŽDIN
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR OSNOVNA ŠKOLA LJUBE BABIĆA JASTREBARSKO
SKUPIONA ZAGREB OŠ KREATIVNI RAZVOJ ZAGREB
     
ŠAH DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ ŠTRIGOVA ŠTRIGOVA
SKUPINA JUG OŠ JELSA JELSA
SKUPINA CENTAR OSNOVNA ŠKOLA VUKOVINA VUKOVINA
SKUPINA ZAGREB OŠ IVANA MEŠTROVIĆA ZAGREB
     
ŠAH DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ ANTUNA BAUERA VUKOVAR
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ GRADINA GRADINA
SKUPINA JUG OŠ PRIVLAKA PRIVLAKA
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA  VRBOVEC
SKUPIONA ZAGREB OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA ZAGREB
     
KROS DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ JOSIPA LOVRETIĆA OTOK
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR OŠ KSAVERA Š. GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB        
     
KROS DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ AUGUST CESAREC IVANKOVO
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR  OŠ KRAPINSKE TOPLICE KRAPINSKE TOPLICE
SKUPINA ZAGREB        
 
BADMINTON DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ ZDENKA TURKOVIĆA  KUTJEVO
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ PRIGORJE BRDOVEČKO
SKUPINA ZAGREB OŠ ZAPRUĐE ZAGREB
     
BADMINTONI DJEČACI 
SKUPINA ISTOK OŠ ZDENKA TURKOVIĆA  KUTJEVO
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER PRVA OŠ  ČAKOVEC
SKUPINA JUG        
SKUPINA CENTAR LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO
SKUPINA ZAGREB OŠ GRIGORA VITEZA ZAGREB

Srednje škole

NOGOMET MLADIĆI
SKUPINA ISTOK ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA  VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA KOPRIVNICA
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR    
SKUPINA ZAGREB GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
KOŠARKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK I.GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA PULA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA FRAN GALOVIĆ KOPRIVNICA
SKUPINA JUG GIMNAZIJA DR.MATE UJEVIĆA IMOTSKI
SKUPINA CENTAR GIMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB VII. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
KOŠARKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK    
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GOSPODARSKA ŠKOLA  VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA FRANE PETRIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR GIMMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB III. GIMNAZIJA  ZAGREB
   
RUKOMET DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER    
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO DUGO SELO
SKUPINA ZAGREB SREDNJA ŠKOLA SESVETE  ZAGREB
   
RUKOMET MLADIĆI
SKUPINA ISTOK    
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER    
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB III. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
ODBOJKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK    
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC
SKUPINA JUG V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
ODBOJKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK I.GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN
SKUPINA JUG EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK ŠIBENIK
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR DARUVAR
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
ATLETIKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
SKUPINA CENTAR        
SKUPINA ZAGREB        
   
ATLETIKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK        
SKUPINA ZAPAD        
SKUPINA SJEVER        
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
SKUPINA CENTAR        
SKUPINA ZAGREB        
   
STOLNI TENIS DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER GOSPODARSKA VARAŽDIN
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR EKONOMSKA I BIROTEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB PRIVATNA GIMNAZIJA DR. ČASL ZAGREB
   
STOLNI TENIS MLADIĆI
SKUPINA ISTOK I. GIMNAZIJA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR SŠ DUGO SELO DUGO SELO
SKUPINA ZAGREB PRIVATNA GIMNAZIJA DR. ČASL ZAGREB
   
KROS DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA A. G .MATOŠA ĐAKOVO
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER    
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR GIMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB    
   
KROS MLADIĆI
SKUPINA ISTOK POLJOPRIVEDNO ŠUMARSKA ŠK. VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER    
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB    
   
BADMINTON DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR TINA UJEVIĆA KUTINA
SKUPINA ZAGREB PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA ZAGREB
   
BADMINTONI MLADIĆI 
SKUPINA ISTOK EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA I.D. VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD    
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČK ČAKOVEC
SKUPINA JUG    
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA
SKUPINA ZAGREB IX. GIMNAZIJA ZAGREB

Komentari

leon    24.04.2010, 00:03:20
gdje se odrzava zavrsnica??
LacosTe    22.04.2010, 22:03:37
KNEGINEC DJECACI..TO SU NAJBOLJI DECKI...!!
bateek    22.04.2010, 22:02:55
ja bi vas sve dobio LOL
di se odrzava zavrsnica    21.04.2010, 12:07:32
di se odrzava zavrsnica?
Goran    20.04.2010, 15:59:34
Polako, Katarina. Sva poluzavršna natjecanja u skupini zapad održat će se poslije 14.travnja. Zato nema ni jednog izvještaja.
katarina    19.04.2010, 21:22:15
Zašto nema niti jedne osnovne škole iz regije zapad? koje škole su se plasirale za državno?? Zar baš nijedan provoditelj poluzavršnice iz niti jednog sporta nije poslao izvještaj????

Napiši komentar


Ako imate problema s raspoznavanjem koda kliknite kako bi se generirao novi.
Unesite znakove: