Vijesti » Vijesti iz Saveza » Raspored prijevoza - PLIVANJE

Raspored prijevoza - PLIVANJE

Image - Raspored prijevoza - PLIVANJE

Završnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava RH u plivanju održati će se 25. i 26. ožujka 2014. godine u Zadru. Na Završnicu su se plasirale sljedeće ekipe:

DJEČACI

RBR

ŠSD

ŠKOLA

MJESTO

1

VIDRA

OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA

DUBROVNIK

2

KRGUS

OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA

ZAGREB

3

GALEB

OSNOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE ROVINJ

ROVINJ

4

BRAĆA RADIĆ

OSNOVNA ŠKOLA "BRAĆA RADIĆ"

KOPRIVNICA

5

PRVA

I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC

ČAKOVEC

6

GINKO

OSNOVNA ŠKOLA TENJA

TENJA

7

PETEHOVAC

OSNOVNA ŠKOLA IVANA GORANA KOVAČIĆA

DELNICE

8

VRBINA

OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SISAK

SISAK

9

SKALICE

OSNOVNA ŠKOLA SKALICE

SPLIT

10

PETA

V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN

VARAŽDIN

11

AGMA

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ

VINKOVCI

12

BRODARICA

OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE

ZADAR

13

LOB

OSNOVNA ŠKOLA BOGUMILA TONIJA

SAMOBOR





DJEVOJČICE

RBR

ŠSD

ŠKOLA

MJESTO

1

PETAR KANAVELIĆ

OSNOVNA ŠKOLA PETRA KANAVELIĆA

KORČULA

2

GUBEC

OSNOVNA ŠKOLA MATIJE GUPCA

ZAGREB

3

GALEB

OSNOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE ROVINJ

ROVINJ

4

ANG

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI

KOPRIVNICA

5

ORLIĆI

III. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC

ČAKOVEC

6

FRANKOPAN

OSNOVNA ŠKOLA FRANA KRSTE FRANKOPANA

OSIJEK

7

KANTRIDA

OSNOVNA ŠKOLA "KANTRIDA"

RIJEKA

8

POLET

OSNOVNA ŠKOLA 22. LIPNJA

SISAK

9

RUĐER

OSNOVNA ŠKOLA SPINUT

SPLIT

10

I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN

I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN

VARAŽDIN

11

AGMA

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ

VINKOVCI

12

BRODARICA

OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE

ZADAR

Polazak autobusa je 25. ožujka, a povratak 26. ožujka, nakon održanog natjecanja.

Natjecanje će se održati na 25- metarskom bazenu.

PogledajteE RASPORED PRIJEVOZA za sudionike natjecanja:

Kliknite na tablicu za preuzimanje PDF-a.

 

Svakako pročitajte UPUTE za sudjelovanje na DP-u ŠSD-a u plivanju.

Za dodatna pitanja molim vas nazovite:

Ivan Dujić 099 2226567

-->