Državna-rezultati » Državno prvenstvo 2013 » Priznanja srednje škole 2013

Priznanja srednje škole 2013

TURISTIČKO-UGOSTITELJSKA I PREHRAMBENA ŠKOLA BJELOVAR Bjelovar Atletika M PDF priznanja
TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Atletika M PDF priznanja
GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA Rijeka Atletika M PDF priznanja
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci Atletika M PDF priznanja
GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA Zadar Atletika M PDF priznanja
III. GIMNAZIJA Zagreb Atletika M PDF priznanja
GIMNAZIJA BJELOVAR Bjelovar Atletika Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA Koprivnica Atletika Ž PDF priznanja
I. Gimnazija Osijek Osijek Atletika Ž PDF priznanja
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA Rijeka Atletika Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Zadar Atletika Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Atletika Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO Jastrebarsko Badminton M PDF priznanja
GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA Koprivnica Badminton M PDF priznanja
SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - s pravom javnosti Rijeka Badminton M PDF priznanja
Privatna jezična gimnazija PITAGORA, srednja škola s pravom javnosti Split Badminton M PDF priznanja
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci Badminton M PDF priznanja
V. gimnazija Zagreb Badminton M PDF priznanja
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Badminton Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA DUBROVNIK Dubrovnik Badminton Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO Jastrebarsko Badminton Ž PDF priznanja
SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA - s pravom javnosti Rijeka Badminton Ž PDF priznanja
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci Badminton Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Badminton Ž PDF priznanja
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Košarka M PDF priznanja
III. Gimnazija Osijek Osijek Košarka M PDF priznanja
Ekonomska škola Pula Pula Košarka M PDF priznanja
I. GIMNAZIJA SPLIT Split Košarka M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC Vrbovec Košarka M PDF priznanja
Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb Košarka M PDF priznanja
GIMNAZIJA A.G.MATOŠA Đakovo Košarka Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA Koprivnica Košarka Ž PDF priznanja
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Pazin Košarka Ž PDF priznanja
EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK Šibenik Košarka Ž PDF priznanja
III. GIMNAZIJA Zagreb Košarka Ž PDF priznanja
Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić Košarka Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA KRIŽEVCI Križevci Kros M PDF priznanja
Srednja škola Oroslavje Oroslavje Kros M PDF priznanja
EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK Osijek Kros M PDF priznanja
Gimnazija i strukovna škola Jurja Dobrile, Pazin Pazin Kros M PDF priznanja
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split Kros M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Kros M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA DELNICE Delnice Kros Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA "AUGUST ŠENOA" Garešnica Kros Ž PDF priznanja
Srednja škola Marka Marulića Slatina Slatina Kros Ž PDF priznanja
TEHNIČKA ŠKOLA Slavonski Brod Kros Ž PDF priznanja
Srednja škola Vela Luka Vela Luka Kros Ž PDF priznanja
Srednja škola Sesvete Zagreb Kros Ž PDF priznanja
STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ Gospić Mali nogomet M PDF priznanja
GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA Koprivnica Mali nogomet M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA KRAPINA Krapina Mali nogomet M PDF priznanja
TEHNIČKA ŠKOLA Požega Mali nogomet M PDF priznanja
KOMERClJALNO-TRGOVAČKA ŠKOLA SPLIT Split Mali nogomet M PDF priznanja
Srednja škola Jelkovec Zagreb Mali nogomet M PDF priznanja
EKONOMSKA I UPRAVNA ŠKOLA OSIJEK Osijek Odbojka M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJE ROVINJ Rovinj Odbojka M PDF priznanja
GIMNAZIJA SISAK Sisak Odbojka M PDF priznanja
EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK Šibenik Odbojka M PDF priznanja
Druga gimnazija Varaždin Varaždin Odbojka M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Odbojka M PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Makarska Odbojka Ž PDF priznanja
Srednja škola Mate Balote Poreč Odbojka Ž PDF priznanja
Gimnazija Požega Odbojka Ž PDF priznanja
Prva gimnazija Varaždin Varaždin Odbojka Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA VELIKA GORICA Velika Gorica Odbojka Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Odbojka Ž PDF priznanja
Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad Ivanić-Grad Rukomet M PDF priznanja
Srednja škola Jure Kaštelan Omiš Rukomet M PDF priznanja
I. Gimnazija Osijek Osijek Rukomet M PDF priznanja
PRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA U RIJECI Rijeka Rukomet M PDF priznanja
Gospodarska škola Varaždin Varaždin Rukomet M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Rukomet M PDF priznanja
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec Čakovec Rukomet Ž PDF priznanja
Srednja škola Dugo Selo Dugo Selo Rukomet Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA A.G.MATOŠA Đakovo Rukomet Ž PDF priznanja
SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Ploče Rukomet Ž PDF priznanja
PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA Rijeka Rukomet Ž PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Rukomet Ž PDF priznanja
Srednja škola Dugo Selo Dugo Selo Stolni tenis M PDF priznanja
GIMNAZIJA " FRAN GALOVIĆ" KOPRIVNICA Koprivnica Stolni tenis M PDF priznanja
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka Stolni tenis M PDF priznanja
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA Slavonski Brod Stolni tenis M PDF priznanja
EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA Split Stolni tenis M PDF priznanja
ŠPORTSKA GIMNAZIJA Zagreb Stolni tenis M PDF priznanja
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice Našice Stolni tenis Ž PDF priznanja
Srednja škola Mate Balote Poreč Stolni tenis Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA SISAK Sisak Stolni tenis Ž PDF priznanja
Prva gimnazija Varaždin Varaždin Stolni tenis Ž PDF priznanja
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Zadar Stolni tenis Ž PDF priznanja
Privatna gimnazija "Dr. Časl", s pravom javnosti Zagreb Stolni tenis Ž PDF priznanja