Državna-rezultati » Državno prvenstvo 2013 » Priznanja osnovne škole 2013

Priznanja osnovne škole 2013

Osnovna škola August Cesarec Ivankovo Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Novi Marof Novi Marof Atletika M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Sveta Nedelja Sveta Nedjelja Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Smiljevac Zadar Atletika M PDF priznanja
Osnovna škola Malešnica Zagreb Atletika M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA NEDELIŠĆE Nedelišće Atletika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Josipa Lovretića Otok Atletika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin Atletika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA SAMOBOR Samobor Atletika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Smiljevac Zadar Atletika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Malešnica Zagreb Atletika Ž PDF priznanja
II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Badminton M PDF priznanja
Osnovna škola Marina Getaldića Dubrovnik Badminton M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Badminton M PDF priznanja
Osnovna škola Nikole Hribara Velika Gorica Badminton M PDF priznanja
Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci Badminton M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA Zagreb Badminton M PDF priznanja
II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Badminton Ž PDF priznanja
Osnovna škola Marina Getaldića Dubrovnik Badminton Ž PDF priznanja
Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo Badminton Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Badminton Ž PDF priznanja
Osnovna škola Eugena Kumičića Velika Gorica Badminton Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KLOVIĆA Zagreb Badminton Ž PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Gimnastika M PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA Petrinja Gimnastika M PDF priznanja
Osnovna škola Julija Kempfa Požega Gimnastika M PDF priznanja
Osnovna škola Brajda Rijeka Gimnastika M PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Lovrića Sinj Gimnastika M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA DUBOVAC Karlovac Gimnastika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Frana Krste Frankopana Osijek Gimnastika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA DON LOVRE KATIĆA Solin Gimnastika Ž PDF priznanja
Osnovna škola Sračinec Sračinec Gimnastika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MIHAELA ŠILOBODA Sveti Martin Pod Okićem Gimnastika Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MOLVE Molve Košarka M PDF priznanja
Osnovna škola Grigor Vitez Osijek Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ŠIJANA PULA Pula Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SISAK Sisak Košarka M PDF priznanja
Osnovna škola BARTULA KAŠIĆA Zadar Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA TRNSKO Zagreb Košarka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVANOVEC Čakovec Košarka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Vladimir Nazor Komletinci Košarka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SISAK Sisak Košarka Ž PDF priznanja
Osnovna škola SVETI MATEJ Viškovo Košarka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VODICE Vodice Košarka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Savski Gaj Zagreb Košarka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA Kutina Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka Kros M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA Slatina Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Bartola Kašića Vinkovci Kros M PDF priznanja
Osnovna škola Medvedgrad Zagreb Kros M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Križevci Kros Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA Kutina Kros Ž PDF priznanja
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković Kros Ž PDF priznanja
Osnovna škola Josipa Lovretića Otok Kros Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA PAZIN Pazin Kros Ž PDF priznanja
Osnovna škola Čučerje Zagreb Kros Ž PDF priznanja
ČEŠKA OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA RUŽIČKE KONČANICA Končanica Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Don Mihovila Pavlinovića Metković Mali nogomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA PRELOG Prelog Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Matije Gupca Zagreb Mali nogomet M PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Kozarca Županja Županja Mali nogomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA DAVORINA TRSTENJAKA Hrvatska Kostajnica Odbojka M PDF priznanja
Osnovna škola Retfala Osijek Odbojka M PDF priznanja
Osnovna škola Jurja Dobrile Rovinj Rovinj Odbojka M PDF priznanja
II. osnovna škola Varaždin Varaždin Odbojka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA STANOVI Zadar Odbojka M PDF priznanja
Osnovna škola Marina Držića Zagreb Odbojka M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA Čakovec Odbojka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA "VLADIMIR NAZOR" Duga Resa Odbojka Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MARKA MARULIĆA Sinj Odbojka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Mažuranića Vinkovci Odbojka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Vjenceslava Novaka Zagreb Odbojka Ž PDF priznanja
Osnovna škola Antuna Augustinčića Zaprešić Odbojka Ž PDF priznanja
II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Delnice Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola 22. lipnja Sisak Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola Antun Gustav Matoš Vinkovci Plivanje M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ŠIMUNA KOŽIČIĆA BENJE Zadar Plivanje M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA Zagreb Plivanje M PDF priznanja
Osnovna škola PETRA KANAVELIĆA Korčula Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola Mladost Osijek Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola ˝Kantrida˝ Rijeka Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola 22. lipnja Sisak Plivanje Ž PDF priznanja
III. Osnovna škola Varaždin Varaždin Plivanje Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA Zagreb Plivanje Ž PDF priznanja
Osnovna škola prof. Filipa Lukasa Kaštel Stari Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola Dore Pejačević Našice Našice Rukomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ZAMET Rijeka Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola 22. lipnja Sisak Rukomet M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA Slatina Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola IVANA MAŽURANIĆA Zagreb Rukomet M PDF priznanja
Osnovna škola Matija Antun Reljković Cerna Rukomet Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA "ĐURO ESTER" Koprivnica Rukomet Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA MATE LOVRAKA Kutina Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Mažuranića Novi Vinodolski Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Luka Sesvete Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Ivana Lovrića Sinj Rukomet Ž PDF priznanja
Osnovna škola Sesvetska Sopnica Sesvete Stolni tenis M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA IVAN GORAN KOVAČIĆ Slavonski Brod Stolni tenis M PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN Varaždin Stolni tenis M PDF priznanja
Osnovna škola Nikole Hribara Velika Gorica Stolni tenis M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA JOŽE ŠURANA Višnjan Stolni tenis M PDF priznanja
Osnovna škola ZADARSKI OTOCI - Zadar Zadar Stolni tenis M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA BARIŠE GRANIĆA MEŠTRA Baška Voda Stolni tenis Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA CRIKVENICA Crikvenica Stolni tenis Ž PDF priznanja
Osnovna škola August Harambašić Donji Miholjac Stolni tenis Ž PDF priznanja
Osnovna škola Josipa Zorića Dugo Selo Stolni tenis Ž PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN Varaždin Stolni tenis Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA BARTOLA KAŠIĆA Zagreb Stolni tenis Ž PDF priznanja
I. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC Čakovec Šah M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA KANIŽLIĆA Požega Šah M PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA KOZALA Rijeka Šah M PDF priznanja
Osnovna škola Sveta Nedelja Sveta Nedjelja Šah M PDF priznanja
Osnovna škola Šime Budinića - Zadar Zadar Šah M PDF priznanja
I. osnovna škola Dugave Zagreb Šah M PDF priznanja
Osnovna škola JELENJE - DRAŽICE Dražice Šah Ž PDF priznanja
Osnovna škola JELSA Jelsa Šah Ž PDF priznanja
Osnovna škola Matija Gubec Piškorevci Šah Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA ROVIŠĆE Rovišće Šah Ž PDF priznanja
Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice Šah Ž PDF priznanja
OSNOVNA ŠKOLA GUSTAVA KRKLECA Zagreb Šah Ž PDF priznanja