Vijesti » Vijesti iz Saveza » Konačan popis sudionika Državnog prvenstva - srednje škole

Konačan popis sudionika Državnog prvenstva - srednje škole

Image - Konačan popis sudionika Državnog prvenstva - srednje škole

Obavještavamo sve sudionike Državnog prvenstva da će sve informacije o vremenu polaska primati preko naše web stranice i u tajništvu svoje škole. Prijevoz je predviđen autobusima. Prema unaprijed sastavljenom popisu autobusi će na prije naznačenom mjestu i vremenu primiti učenike i voditelja. Polazak za učenike srednjih škola je u četvrtak 20. svibnja 2010. Povratak je predviđen za 22. svibnja 2010. u večernjim satima.

Konačan popis mjesta i vremena dolazaka autobusa pogledajte na našoj web stranici. Za sve druge obavijesti kontaktirajte tajništvo svoje škole ili HŠŠS na 01 6126 142.

NOGOMET MLADIĆI
SKUPINA ISTOK ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA  VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD HOTELJERSKO TURISTIČKA ŠKOLA OPATIJA
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA KOPRIVNICA
SKUPINA JUG EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA KRAPINA KRAPINA
SKUPINA ZAGREB GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
KOŠARKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK I.GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA PULA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA FRAN GALOVIĆ KOPRIVNICA
SKUPINA JUG GIMNAZIJA DR.MATE UJEVIĆA IMOTSKI
SKUPINA CENTAR GIMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB VII. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
KOŠARKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK EKONOMSKA I TRGOVČKA Š. IVANA DOMCA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GOSPODARSKA ŠKOLA  VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA FRANE PETRIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR GIMMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB III. GIMNAZIJA  ZAGREB
   
RUKOMET DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK ZDRAVSTVENA I VETERINARSKA ŠKOLA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA
SKUPINA JUG SŠ F.ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA PLOČE
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO DUGO SELO
SKUPINA ZAGREB SREDNJA ŠKOLA SESVETE  ZAGREB
   
RUKOMET MLADIĆI
SKUPINA ISTOK SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA BRAĆE RADIĆ ĐAKOVO
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA SPJ RIJEKA
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA IVANEC
SKUPINA JUG SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB III. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
ODBOJKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SREDNJA ŠKOLA MATE BALOTE POREČ
SKUPINA SJEVER EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA ČAKOVEC
SKUPINA JUG V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
SKUPINA CENTAR SREDNJA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
ODBOJKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK I.GIMNAZIJA OSIJEK OSIJEK
SKUPINA ZAPAD GIMNAZIJA EUGENA KUMIČIĆA OPATIJA
SKUPINA SJEVER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN
SKUPINA JUG EKONOMSKA ŠKOLA ŠIBENIK ŠIBENIK
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA DARUVAR DARUVAR
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA  ZAGREB
   
ATLETIKA DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD  GIMNAZIJA   PULA
SKUPINA SJEVER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
SKUPINA CENTAR  GIMNAZIJA   BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB  V. GIMNAZIJA   ZAGREB
   
ATLETIKA MLADIĆI
SKUPINA ISTOK STROJARSKA TEHNIČKA ŠKOLA  OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA  J. DOBRILE PAZIN
SKUPINA SJEVER TEHNIČKA ŠKOLA   ČAKOVEC
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA ZADAR
SKUPINA CENTAR  TURISTIČKO UGOSTITELJSKA PREHRAMBENA   BJELOVAR   
SKUPINA ZAGREB III GIMNAZIJA ZAGREB
   
STOLNI TENIS DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD EKONOMSKA ŠKOLA PULA
SKUPINA SJEVER GOSPODARSKA VARAŽDIN
SKUPINA JUG GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR ZADAR
SKUPINA CENTAR EKONOMSKA I BIRO.ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB PRIVATNA GIMNAZIJA DR. ČASL ZAGREB
   
STOLNI TENIS MLADIĆI
SKUPINA ISTOK I. GIMNAZIJA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD GRAĐEVINSKA ŠKOLA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
SKUPINA CENTAR SŠ DUGO SELO DUGO SELO
SKUPINA ZAGREB PRIVATNA GIMNAZIJA DR. ČASL ZAGREB
   
KROS DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA A. G .MATOŠA ĐAKOVO
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJE DIJENKOV. KRIŽEVCI
SKUPINA JUG GIMNAZIJA DUBROVNIK DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR GIMNAZIJA VELIKA GORICA VELIKA GORICA
SKUPINA ZAGREB ŠPORTSKA GIMNAZIJA ZAGREB
   
KROS MLADIĆI
SKUPINA ISTOK POLJOPRIVEDNO ŠUMARSKA ŠK. VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SREDNJA ŠKOLA ZVANE ČRNJA ROVINJ
SKUPINA SJEVER SREDNJA ŠKOLA MARKA MARULIĆA SLATINA
SKUPINA JUG SREDNJA ŠKOLA METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB III GIMNAZIJA ZAGREB
   
BADMINTON DJEVOJKE
SKUPINA ISTOK GIMNAZIJA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG GIMNAZIJA DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR TINA UJEVIĆA KUTINA
SKUPINA ZAGREB PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA ZAGREB
   
BADMINTONI MLADIĆI 
SKUPINA ISTOK EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA I.D. VINKOVCI
SKUPINA ZAPAD SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA RIJEKA
SKUPINA SJEVER GIMNAZIJA ČAKOVEC
SKUPINA JUG GIMNAZIJA METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA
SKUPINA ZAGREB IX. GIMNAZIJA ZAGREB

Komentari

milenko    05.09.2010, 13:30:12
jaooo kako mi se kaki
zdenko    17.05.2010, 19:31:59
Raspored i vrijeme polaska autobusa za Srednje škole????!!
Johny    11.05.2010, 23:24:01
Pa jel nije u Rijeci
heh    11.05.2010, 21:38:49
u kostreni je drzavno....
Re:    11.05.2010, 21:30:51
u kostreni
dora    06.05.2010, 12:27:35
organizacija u problemu
profa    06.05.2010, 08:15:49
a,di piše,gdje se održava,koji autobusi,...
ajmo malo informacija,pa imamo još samo 10-tak dana

nani    05.05.2010, 22:11:35
danas sam pročitala u novinama da je u Kraljevici
Re:    04.05.2010, 17:09:35
u kojen je tocno gradu drzavno

Napiši komentar


Ako imate problema s raspoznavanjem koda kliknite kako bi se generirao novi.
Unesite znakove: