Vijesti » Vijesti iz Saveza » Konačan popis sudionika Državnog prvenstva - osnovne škole

Konačan popis sudionika Državnog prvenstva - osnovne škole

Image - Konačan popis sudionika Državnog prvenstva - osnovne škole

Obavještavamo sve sudionike Državnog prvenstva da će sve informacije o vremenu polaska primati preko naše web stranice i u tajništvu svoje škole. Prijevoz je predviđen autobusima. Prema unaprijed sastavljenom popisu autobusi će na prije naznačenom mjestu i vremenu primiti učenike i voditelja. Polazak za učenike osnovnih škola je u ponedjeljak 17. svibnja 2010. Povratak je predviđen za 19. svibnja 2010. u večernjim satima.

Konačan popis mjesta i vremena dolazaka autobusa pogledajte na našoj web stranici. Za sve druge obavijesti kontaktirajte tajništvo svoje škole ili HŠŠS na 01 6126 142.

NOGOMET DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ DARDA DARDA
SKUPINA ZAPAD OŠ VOJNIĆ VOJNIĆ
SKUPINA SJEVER OŠ KNEGINEC GORNJI KNEGINEC
SKUPINA JUG OŠ STJEPANA RADIĆA    METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR OŠ ĐURMANEC    ĐURMANEC
SKUPINA ZAGREB OŠ SESVETSKA SOPNICA ZAGREB
     
KOŠARKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK  OŠ HUGO BADALIĆ   SLAVONSKI BROD
SKUPINA ZAPAD  VLADIMIR NAZOR PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ FRAN KONCELAK DRNJE
SKUPINA JUG  OŠ VODIVE  VODICE
SKUPINA CENTAR OŠ KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB OŠ VUKOMEREC ZAGREB
     
KOŠARKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ PETRA KATANČIĆA   VALPOVO
SKUPINA ZAPAD DRAGOJLE JARNEVIĆ KARLOVAC
SKUPINA SJEVER I.OŠ ČAKOVEC ČAKOVEC
SKUPINA JUG OŠ IVANA LOVRIĆA SINJ
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB OŠ GUSTAVA KRKLECA ZAGREB
     
RUKOMET DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK O.Š. DARDA DARDA
SKUPINA ZAPAD OŠ IVAN MAŽURANIĆ    NOVI VINODOLSKI
SKUPINA SJEVER OŠ STRAHONINEC ČAKOVEC
SKUPINA JUG  OŠ VLADIMIR NAZOR   PLOČE
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
SKUPINA ZAGREB OŠ BRESTJE SESVETE
     
RUKOMET DJEČACI
SKUPINA ISTOK  OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE
SKUPINA ZAPAD  OŠ ZAMET RIJEKA
SKUPINA SJEVER  OŠ PRELOG   PRELOG
SKUPINA JUG OŠ KRUNE KRISTIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR OŠ RUDE RUDE
SKUPINA ZAGREB OŠ MALEŠNICA ZAGREB
     
ODBOJKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ MIROSLAVA KRLEŽE  ČEPIN
SKUPINA ZAPAD  OŠ ČAVLE   ČAVLE
SKUPINA SJEVER OŠ IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC
SKUPINA JUG OŠ KRUNE KRSTIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR MLADOST LEKENIK
SKUPINA ZAGREB OŠ BRAĆE RADIĆ ZAGREB
     
ODBOJKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ VIŠNJEVAC VIŠNJEVAC
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA   ROVINJ
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ OSTROG  KAŠTEL LUKŠIĆ
SKUPINA CENTAR KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB OŠ AUGUSTA CESARCA ZAGREB
     
ATLETIKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK  OŠ JOSIPA LOVRETIĆA   OTOK
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG  OŠ ŠIMUNA KOŽIĆA ZADAR
SKUPINA CENTAR OŠ BOGUMILA TONIJA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA ZAGREB
     
ATLETIKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK  OŠ IVANA FILIPOVIĆA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD OŠ VLADIMIRA NAZORA PAZIN
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ SMILJEVAC ZADAR
SKUPINA CENTAR OŠ SVETA NEDELJA    SVETA NEDELJA
SKUPINA ZAGREB OŠ MALEŠNICA    ZAGREB
     
GIMNASTIKA DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK DR. FRANJO TUĐMAN BELI MANASTIR
SKUPINA ZAPAD OŠ BRAJDA    RIJEKA
SKUPINA SJEVER OŠ SELNICA SELNICA
SKUPINA JUG OŠ MERTOJAK    SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ BOGUMILA TONIJA SAMOBOR
SKUPINA ZAGREB NEĆE SE ODRŽATI NEĆE SE ODRŽATI
     
GIMNASTIKA DJEČACI
SKUPINA ISTOK JULIJA KEMPFA POŽEGA
SKUPINA ZAPAD PRVA OSNOVNA ŠKOLA    OGULIN
SKUPINA SJEVER OŠ PETAR ZRINSKI JALŽABET JALŽABET
SKUPINA JUG OŠ BLATO    BLATO
SKUPINA CENTAR 1.OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA PETRINJA
SKUPINA ZAGREB NEĆE SE ODRŽATI NEĆE SE ODRŽATI
     
PLIVANJE DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK IVANA FILIPOVIĆA OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  OŠ JURJA DOBRILE   ROVINJ
SKUPINA SJEVER OŠ STRAHONINEC STRAHONINEC
SKUPINA JUG OŠ ŠPINUT   SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ VIKTOROVAC SISAK
SKUPINA ZAGREB OŠ JURE KAŠTELANA ZAGREB
     
PLIVANJE DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ JAGODE TRUHELKE OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  OŠ VIDIKOVAC   PULA
SKUPINA SJEVER V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN
SKUPINA JUG OŠ POJIŠAN SPLIT
SKUPINA CENTAR OŠ 22.LIPNJA  SISAK
SKUPINA ZAGREB OŠ MATIJE GUPCA ZAGREB
     
STOLNI TENIS DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK  OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA   OSIJEK
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA  CRIKVENICA
SKUPINA SJEVER OŠ HODOŠAN HODOŠAN
SKUPINA JUG OŠ BARIŠE GRANIĆA MAŠTRA    BAŠKA VODA
SKUPINA CENTAR OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA PETRINJA
SKUPINA ZAGREB OŠ KREATIVNI RAZVOJ ZAGREB
     
STOLNI TENIS DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ IVAN GORAN KOVAČIĆ SLAVONSKI BROD
SKUPINA ZAPAD  OŠ SRDOČI   RIJEKA
SKUPINA SJEVER I OŠ VARAŽDIN  VARAŽDIN
SKUPINA JUG  OŠ ZADARSKI OTOCI   ZADAR
SKUPINA CENTAR OSNOVNA ŠKOLA LJUBE BABIĆA JASTREBARSKO
SKUPINA ZAGREB OŠ KREATIVNI RAZVOJ ZAGREB
     
ŠAH DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE
SKUPINA ZAPAD OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA    VRBOVSKO
SKUPINA SJEVER OŠ ŠTRIGOVA ŠTRIGOVA
SKUPINA JUG OŠ JELSA JELSA
SKUPINA CENTAR OSNOVNA ŠKOLA VUKOVINA VUKOVINA
SKUPINA ZAGREB OŠ IVANA MEŠTROVIĆA ZAGREB
     
ŠAH DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ ANTUNA BAUERA VUKOVAR
SKUPINA ZAPAD  OŠ KOZALA   RIJEKA
SKUPINA SJEVER OŠ GRADINA GRADINA
SKUPINA JUG OŠ PRIVLAKA PRIVLAKA
SKUPINA CENTAR I. OSNOVNA ŠKOLA  VRBOVEC
SKUPINA ZAGREB OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA ZAGREB
     
KROS DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ JOSIPA LOVRETIĆA OTOK
SKUPINA ZAPAD OŠ VLADIMIRA NAZORA   PAZIN
SKUPINA SJEVER  OŠ EUGENA KUMIČIĆA   SLATINA
SKUPINA JUG  OŠ VELA LUKA   VELA LUKA
SKUPINA CENTAR OŠ KSAVERA Š. GJALSKOG ZABOK
SKUPINA ZAGREB  OŠ ČUČERJE   ZAGREB
     
KROS DJEČACI
SKUPINA ISTOK OŠ AUGUST CESAREC IVANKOVO
SKUPINA ZAPAD  OŠ VLADIMIRA NAZORA   PAZIN
SKUPINA SJEVER  OŠ LJUDEVITA MODECA   KRIŽEVCI
SKUPINA JUG OŠ DON MIHOVILA PALVINOVIĆA  METKOVIĆ
SKUPINA CENTAR  OŠ KRAPINSKE TOPLICE KRAPINSKE TOPLICE
SKUPINA ZAGREB  OŠ ČUČERJE   ZAGREB
 
BADMINTON DJEVOJČICE
SKUPINA ISTOK OŠ ZDENKA TURKOVIĆA  KUTJEVO
SKUPINA ZAPAD  OŠ KOZALA   RIJEKA
SKUPINA SJEVER OŠ NEDELIŠĆE NEDELIŠĆE
SKUPINA JUG OŠ MARINA GETALDIĆA   DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ PRIGORJE BRDOVEČKO
SKUPINA ZAGREB OŠ ZAPRUĐE ZAGREB
     
BADMINTONI DJEČACI 
SKUPINA ISTOK OŠ ZDENKA TURKOVIĆA  KUTJEVO
SKUPINA ZAPAD  OŠ PODMURVICE  RIJEKA
SKUPINA SJEVER PRVA OŠ  ČAKOVEC
SKUPINA JUG  OŠ MARINA GETALDIĆA   DUBROVNIK
SKUPINA CENTAR LJUBO BABIĆ JASTREBARSKO
SKUPINA ZAGREB OŠ GRIGORA VITEZA ZAGREB

Komentari

Lidija    18.05.2010, 18:05:19
Čestitke curama iz O.Š. Strahoninec, samo i dalje hrabro do finala. Svi smo uz vas....NAJBOLJE STE!
dragan    13.05.2010, 22:39:01
u rijeci
sah je zakon    12.05.2010, 20:25:06
svugdje
lule    03.05.2010, 21:17:30
jeli se zna di ce biti drzavno

Napiši komentar


Ako imate problema s raspoznavanjem koda kliknite kako bi se generirao novi.
Unesite znakove: