Vijesti » Vijesti iz Saveza » DP SREDNJE ŠKOLE: Stolni tenis i badminton

DP SREDNJE ŠKOLE: Stolni tenis i badminton

Image - DP SREDNJE ŠKOLE: Stolni tenis i badminton

Ovdje možete pronaći sve rezultate, satnicu natjecanja i mjesto održavanja natjecanja na Završnici Državnog prvenstva za srednje škole u Poreču 2014. godine u badmintonu i stolnom tenisu.

BADMINTON DJEVOJKE

Mjesto održavanja natjecanja: OŠ Marije i Line, Umag
Satnica natjecanja:


RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, Rijeka-EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA, Vinkovci  3:0 (21:7, 21:9, 21:14)  
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    GIMNAZIJA DUBROVNIK, Dubrovnik-SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, Rijeka  3:0 (21:8, 21:11, 21:7)   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA, Vinkovci-GIMNAZIJA DUBROVNIK, Dubrovnik  0:3 (5:21, 6:21, 9:21)   

                                 

            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb-GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC, Čakovec  3:0 (21:13, 21:6, 21:10)   
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    SREDNJA ŠKOLA NOVSKA, Novska-ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb 0:3 (5:21, 2:21, 5:21)   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC, Čakovec-SREDNJA ŠKOLA NOVSKA, Novska 3:1 (21:8, 16:21, 21:11, 21:8)   



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA


                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
GIMNAZIJA DUBROVNIK, Dubrovnik-GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC  3:0 (21:10, 21:16, 21:12)       
                                    
2. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, Rijeka-ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb  0:3 (5:21, 8:21, 6:21)       
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    14.50 sati                        
GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC-SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, Rijeka  3:0 (21:17, 21:10, 22:10)       
                                    
za I. mjesto    14.50 sati                        
GIMNAZIJA DUBROVNIK, Dubrovnik-ŠPORTSKA GIMNAZIJA, Zagreb  0:3 (6:21, 5:21, 7:21)       


BADMINTON MLADIĆI


MLADIĆI
Mjesto održavanja natjecanja: OŠ Marije i Line, Umag
Satnica natjecanja:


RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    I. GIMNAZIJA, ZAGREB-SELEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, RIJEKA  3:0 (21:14, 21:14, 21:10)  
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    GIMNAZIJA, KOPRIVNICA-I. GIMNAZIJA, ZAGREB  3:2 (22:20, 9:21, 21:11, 12:21, 21:10)   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    SELEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, RIJEKA-GIMNAZIJA, KOPRIVNICA  1:3 (21:15, 15:21, 9:21, 10:21)   

                        

            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK, Dubrovnik-III. GIMNAZIJA OSIJEK, Osijek  2:3 (21:11, 13:21, 21:13, 9:21, 16:21)   
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko-POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK, Dubrovnik  2:3 (21:12, 11:21, 21:12, 11:21, 19:21)   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    III. GIMNAZIJA OSIJEK, Osijek-SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko  3:2 (21:17, 21:14, 11:21, 9:21, 21:12)   



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA




                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
GIMNAZIJA, KOPRIVNICA-POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK  3:2 (21:8, 16:21, 21:10, 13:21, 21:16)   
                                    
2. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
I. GIMNAZIJA, ZAGREB-III. GIMNAZIJA OSIJEK  3:0 (22:20, 21:8, 21:8)       
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    14.50 sati                        
POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK-III. GIMNAZIJA OSIJEK  3:2 (8:21, 9:21, 21:14, 21:15, 21:12)       
                                    
za I. mjesto    14.50 sati                        
GIMNAZIJA, KOPRIVNICA-I. GIMNAZIJA, ZAGREB  1:3 (21:14, 6:21, 16:21, 6:21)  

 

 

STOLNI TENIS DJEVOJKE


RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    DR.ČASL, ZAGREB-POLET, VINKOVCI  3:0   
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    DUPIN, VELA LUKA-DR.ČASL, ZAGREB  0:3   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    POLET, VINKOVCI-DUPIN, VELA LUKA  3:1   
 

            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    SVJETLOST, ČAKOVEC-GIMNAZIJALAC, SISAK  3:1   
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    MATE BALOTA, POREČ-SVJETLOST, ČAKOVEC  3:2   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    GIMNAZIJALAC, SISAK-MATE BALOTA, POREČ  3:2  

RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA



                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
 DR.ČASL, ZAGREB-MATE BALOTA, POREČ  3:0       
                                    
2. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
POLET, VINKOVCI-SVJETLOST, ČAKOVEC  2:3     
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    14.50 sati                        
MATE BALOTA, POREČ-POLET, VINKOVCI  3:1       
                                    
za I. mjesto    14.50 sati                        
DR.ČASL, ZAGREB-SVJETLOST, ČAKOVEC  3:0 

 

STOLNI TENIS MLADIĆI


MLADIĆI
Mjesto održavanja natjecanja: Kaštelir, Labinci
Satnica natjecanja:


RASPORED NATJECANJA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA

            GRUPA "A"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
    ŠPOGI, ZAGREB    -    MARTIN, DUGO SELO  3:0   
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    OCTOPUS, SPLIT    -     ŠPOGI, ZAGREB  1:3   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    MARTIN, DUGO SELO    -    OCTOPUS, SPLIT  2:3
                             

            GRUPA "B"                        
                    Rezultat            
I. Kolo    09.30 sati                        
DRUGA GIMNAZIJA, VARAŽDIN    -     SREDNJOŠKOLAC, VALPOVO  1:3   
                                    
II. Kolo    10.50 sati                        
    GIMNAZIJALAC, RIJEKA    -    DRUGA GIMNAZIJA, VARAŽDIN  1:3   
                                    
III. Kolo    12.10 sati                        
    SREDNJOŠKOLAC, VALPOVO    -    GIMNAZIJALAC, RIJEKA  2:3   



RAZIGRAVANJE ZA POREDAK OD 1. DO 4. MJESTA / ČETVRTAK 01. SVIBNJA



                    Rezultat            
1. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
I. GIMNAZIJA, ZAGREB-DRUGA GIMNAZIJA, VARAŽDIN  3:0       
                                    
2. utakmica poluzavršnice    13.30 sati                        
 OCTOPUS, SPLIT-SREDNJOŠKOLAC, VALPOVO  3:1         
                                    
                                    
                                    
za III. mjesto    14.50 sati                        
SREDNJOŠKOLAC, VALPOVO-DRUGA GIMNAZIJA, VARAŽDIN  1:3    
                                    
za I. mjesto    14.50 sati                        
I. GIMNAZIJA, ZAGREB-OCTOPUS, SPLIT  3:1

-->