Vijesti » Vijesti iz Saveza » DP SREDNJE ŠKOLE: Atletika i Kros

DP SREDNJE ŠKOLE: Atletika i Kros

Image - DP SREDNJE ŠKOLE: Atletika i Kros

ATLETIKA
DJEVOJKE

100 m






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Vareško

Lucia

GIMNAZIJALAC

Pula

12.91

12

1

2

Viduka

Ivona

MIOC

Zadar

13.00

11

2

3

Žilić

Iva

MIOC

Zadar

13.05

10

3

4

Hošnjak

Ema

GIMNAZIJALAC

Pula

13.24

9

4

5

ŽIDOV

TAJANA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

13.26

8

5

6

Košćak

Dorotea

GIMNAZIJALAC

Čakovec

13.88

7

6

7

Šakić

Iva

ŠPOGI

Zagreb

13.94

6

7

9

Bedeković

Ana

MLADOST

Bjelovar

13.95

5

8

9

Vasić

Jelena

MLADOST

Bjelovar

14.26

4

9

10

Kajkić

Martina

MLADOST

Vinkovci

14.40

3

10

11

Ugljar

Anđela

MLADOST

Vinkovci

14.45

2

11

12

Došen

Ana Marija

ŠPOGI

Zagreb

14.63

1

12

 

400 m






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Haber

Wanda

GIMNAZIJALAC

Pula

59.06

12

1

2

HRUŠOCI

ALENA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

59.74

11

2

3

Kosaber

Lucija

ŠPOGI

Zagreb

1:01.02

10

3

4

Tandara

Ena

MLADOST

Vinkovci

1:02.77

9

4

5

Brkić

Jelena

ŠPOGI

Zagreb

1:04.13

8

5

6

Mikolić

Katja

GIMNAZIJALAC

Pula

1:05.59

7

6

7

Kolar

Erika

GIMNAZIJALAC

Čakovec

1:08.29

6

7

8

Šoštarko

Ana

MLADOST

Bjelovar

1:08.82

5

8

9

Perić

Nora

MIOC

Zadar

1:10.37

4

9

10

Jančić

Ivana

MLADOST

Vinkovci

1:10.51

3

10

11

Oremović

Matea

MLADOST

Bjelovar

1:11.44

2

11

12

Brdar

Anica

MIOC

Zadar

1:15.79

1

12

 

 

 

 

 

 

800 m






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Petters

Anamarija

ŠPOGI

Zagreb

1:44.83

12

1

2

Martinović

Katarina

MLADOST

Vinkovci

1:47.22

11

2

3

Vareško

Ana

GIMNAZIJALAC

Pula

1:48.20

10

3

4

ŽBULJ

LUCIJA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

1:50.01

9

4

5

Grgić

Sanja

MLADOST

Vinkovci

1:52.77

8

5

6

Buršić

Tea

GIMNAZIJALAC

Pula

1:55.16

7

6

7

Grčević

Petra

ŠPOGI

Zagreb

1:55.48

6

7

8

FRANČIĆ

ERIKA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

1:56.13

5

8

9

Murk

Helena

MIOC

Zadar

1:56.70

4

9

10

Turković

Martina

MLADOST

Bjelovar

1:56.94

3

10

11

Rajčević

Lana

MLADOST

Bjelovar

2:10.68

2

11

12

Odobašić

Dora

MIOC

Zadar

2:13.92

1

12

 

 

SKOK U VIS



DJEVOJKE










Z A P I S N I K


 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

































R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Trifković

Ena

MIOC

Zadar

1.64

11.5

1

2

Surić

Lora

MIOC

Zadar

1.64

11.5

1

3

Jeletić

Tihana

ŠPOGI

Zagreb

1.61

10

3

4

Juriša

Lara

ŠPOGI

Zagreb

1.58

9

4

5

Vuković

Antonija

MLADOST

Vinkovci

1.52

8

5

6

Peruško

Dea

GIMNAZIJALAC

Pula

1.49

7

6

7

ZIMPRICH

EVA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

1.59

6

7

8

Škuflić

Rea

GIMNAZIJALAC

Pula

1.49

5

8

9

Ovčar

Klara

GIMNAZIJALAC

Čakovec

1.43

4

8

10

Anić

Ivana

MLADOST

Bjelovar

1.43

3

10

11

Kovač

Martina

MLADOST

Vinkovci

1.40

2

11

12

Jelić

Eva

MLADOST

Bjelovar

1.35

1

12

 

 

 

SKOK U DALJ






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Borović

Paola

MIOC

Zadar

5.45

12

1

2

Lukić

Andrijana

MIOC

Zadar

5.39

11

2

3

Dujić

Karla

GIMNAZIJALAC

Čakovec

4.83

10

3

4

Mrđen

Lucia

GIMNAZIJALAC

Pula

4.77

9

4

5

Luzar Smajić

Sara

ŠPOGI

Zagreb

4.55

8

5

6

Zadro

Sara

MLADOST

Bjelovar

4.38

7

6

7

Krasić

Nikolina

MLADOST

Vinkovci

4.38

6

7

8

Lepoglavec

Marina

MLADOST

Bjelovar

4.05

5

8

9

Turčić

Sara

ŠPOGI

Zagreb

4.04

4

9

10

HORVAT

NIKA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

3.94

3

10

11

Šipura

Lucija

GIMNAZIJALAC

Pula

3.87

2

11

12

Damjanović

Antonija

MLADOST

Vinkovci

3.84

1

12

 

 

 

BACANJE KUGLE 4 KG






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Mužarić

Ivana

ŠPOGI

Zagreb

11.79

12

1

2

Šarić

Ana

ŠPOGI

Zagreb

10.99

11

2

3

Đekić

Anamarija

MLADOST

Vinkovci

9.26

10

3

4

Mikolić

Iva

GIMNAZIJALAC

Pula

9.10

9

4

5

Lukić

Josipa

MIOC

Zadar

8.95

8

5

6

HAMER

MAGDALENA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

8.57

7

6

7

Miočić

Zrinka

MIOC

Zadar

8.56

6

7

8

Babić

Ivana

GIMNAZIJALAC

Pula

8.40

5

8

9

RADIKOVIĆ

LUCIJA

GIMNAZIJALAC

Čakovec

8.09

4

9

10

Rajčević

Sara

MLADOST

Bjelovar

8.05

3

10

11

Andrić

Karla

MLADOST

Vinkovci

6.83

2

11

12

Ibrahimpašić

Dorotea

MLADOST

Bjelovar

6.32

1

12

 

 

 

 

 

ŠTAFETA 4X100 METARA




 

Z A P I S N I K








 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI






















R. B.

ŠSD

ŠKOLA

MJESTO

 
     







1

MIOC

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR

ZADAR

51.15

12

1

2

GIMNAZIJALAC

GIMNAZIJA PULA

PULA

51.18

11

2

3

GIMNAZIJALAC

GIMNAZIJA JOSIPA SLAVENSKOG ČAKOVEC

ČAKOVEC

52.14

10

3

4

ŠPOGI

ŠPORTSKA GIMNAZIJA

ZAGREB

53.07

9

4

5

MLADOST

GIMNAZIJA BJELOVAR

BJELOVAR

55.12

8

5

6

MLADOST

EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA

VINKOVCI

55.81

7

6

 

 

 

 

 

 

Poredak

ŠKOLA

100m

400m

800m

vis

dalj

kugla

4x100m

S

1.

Športska gimnazija, Zagreb

7

18

18

19

12

23

9

106.0

2.

Gimnazija, Pula

21

19

17

12

11

14

11

105.0

3.

Gimnazija Franje Petrića, Zadar

21

5

5

23

23

14

12

103.0

4.

Gimnazija Josipa Slavenskog, Čakovec

15

17

14

10

13

11

10

90.0

5.

Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, Vinkovci

5

12

19

10

7

12

7

72.0

6.

Gimnazija, Bjelovar

9

7

5

4

12

4

8

49.0

 

 

 

ATLETIKA
MLADIĆI

100 m






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Kraljević

Marko

MLADOST

Vinkovci

11.07

12

1

2

Varga

Emanuel

TIOŠ

Čakovec

11.46

11

2

3

Zrinšćak

Josip

TEHNIČAR

Bjelovar

11.74

10

3

4

Vatavuk

Dino

OCTOPUS

Split

11.80

9

4

5

Dilić

Karlo

III. GIMNAZIJA

Zagreb

11.82

8

5

6

Leko

Leon

III. GIMNAZIJA

Zagreb

11.84

7

6

7

Topić

Bernard

MLADOST

Vinkovci

11.95

6

7

8

Đeke

Borna

GAM

Rijeka

12.03

5

8

9

Škerjanc

Andrej

GAM

Rijeka

12.06

4

9

10

Brničević

Karlo

OCTOPUS

Split

12.13

3

10

11

Jambrešić

Matija

TIOŠ

Čakovec

12.24

2

11

12

Vuk

Andrej

TEHNIČAR

Bjelovar

12.40

1

12

 

400 m






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Skender

Erik

MLADOST

Vinkovci

50.62

12

1

2

Đukić

Ivan

III. GIMNAZIJA

Zagreb

50.88

11

2

3

Stojanović

Gabrijel

TIOŠ

Čakovec

50.93

10

3

4

Drljo

Ivan

MLADOST

Vinkovci

51.56

9

4

5

Šoltić

Karlo

TIOŠ

Čakovec

53.10

8

5

6

Lovrinčević

Ivan

OCTOPUS

Split

54.82

7

6

7

Kalaš

Bruno

OCTOPUS

Split

55.02

6

7

8

Pedišić

Matej

GAM

Rijeka

56.11

5

8

9

Čarapina

David

GAM

Rijeka

56.20

4

9

10

Katalenić

Tomislav

III. GIMNAZIJA

Zagreb

56.96

3

10

11

Milak

Marin

TEHNIČAR

Bjelovar

57.17

2

11

12

Jakovic

Franjo

TEHNIČAR

Bjelovar

58.37

1

12

 

 

1000 m






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Ivaničić

Daniel

GAM

Rijeka

2:40.86

12

1

2

Lajoš

Mark David

GAM

Rijeka

2:43.26

11

2

3

Ćibarić

Nikola

III. GIMNAZIJA

Zagreb

2:44.15

10

3

4

Smolčić

Marko

MLADOST

Vinkovci

2:48.90

9

4

5

Vugrinec

Hrvoje

TIOŠ

Čakovec

2:49.59

8

5

6

Ževrnja

Kristian

OCTOPUS

Split

2:50.51

7

6

7

Kocen

Sebastijan

TIOŠ

Čakovec

2:50.79

6

7

8

Nesek

Mirko

TEHNIČAR

Bjelovar

2:51.51

5

8

9

Čečura

Ivan

III. GIMNAZIJA

Zagreb

2:51.74

4

9

10

Pavliš

Antonio

TEHNIČAR

Bjelovar

2:55.18

3

10

11

Jazvić

Mario

MLADOST

Vinkovci

2:59.50

2

11

12

Omrčen

Domagoj

OCTOPUS

Split

3:04.29

1

12










 

 

SKOK U VIS



 










Z A P I S N I K


 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

































R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Pavlović

Martin

MLADOST

Vinkovci

1.87

12

1

2

Ribić

Bruno

TIOŠ

Čakovec

1.87

11

2

3

Kratofil

Antonio

III. GIMNAZIJA

Zagreb

1.81

10

3

4

Kirinčić

Kristian

GAM

Rijeka

1.75

9

4

5

Bukulin

Ivan

MLADOST

Vinkovci

1.72

8

5

6

Kratofil

Filip

III. GIMNAZIJA

Zagreb

1.72

7

6

7

Trogrlić

Hrvoje

OCTOPUS

Split

1.69

6

7

8

Špralja

Lovre

OCTOPUS

Split

1.69

5

8

9

Blagus

Ivan

TIOŠ

Čakovec

1.63

4

9

10

Kranjec

Filip

TEHNIČAR

Bjelovar

1.60

3

10

11

Trbojević

Milan

GAM

Rijeka

1.60

2

11

12

Markić

Kristijan

TEHNIČAR

Bjelovar

1.55

1

12

SKOK U DALJ






 

Z A P I S N I K









 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA OSNOVNIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Šorli

Matej

MLADOST

Vinkovci

6.31

12

1

2

Dalić

Vedran

MLADOST

Vinkovci

6.08

11

2

3

Margarin

Domagoj

III. GIMNAZIJA

Zagreb

5.84

10

3

4

Prskalo

Hrvoje

TEHNIČAR

Bjelovar

5.83

9

4

5

Juranović

Matija

GAM

Rijeka

5.83

8

5

6

Maretić

Tomislav

OCTOPUS

Split

5.73

7

6

7

Brkić

Dominik

III. GIMNAZIJA

Zagreb

5.68

6

7

9

Balažin

Dario

TIOŠ

Čakovec

5.61

5

8

9

Novak

Petar

TIOŠ

Čakovec

5.47

4

9

10

Čamber

Ivan

GAM

Rijeka

5.40

3

10

11

Vlahović

Nikola

TEHNIČAR

Bjelovar

5.23

2

11

12

Čepo

Antonio

OCTOPUS

Split

5.23

1

12

 

 

BACANJE KUGLE 4 KG





 

Z A P I S N I K


 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA OSNOVNIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI

























R. B.

PREZIME

IME

ŠŠD

ŠKOLA

 
     








1

Horvat

Marko

MLADOST

Vinkovci

13.99

12

1

2

Jelinek

Jan

TEHNIČAR

Bjelovar

13.95

11

2

3

Papac

Ante

MLADOST

Vinkovci

13.38

10

3

4

Gabrić

Ivan

OCTOPUS

Split

13.20

9

4

5

Lijić

Ivan

OCTOPUS

Split

12.92

8

5

6

Vrdoljak

Jakov

III. GIMNAZIJA

Zagreb

12.84

7

6

7

Kovačić

Lovro

TIOŠ

Čakovec

12.27

6

7

8

Vukelić

Jakov

GAM

Rijeka

12.09

5

8

9

Đonlić

Sandro

III. GIMNAZIJA

Zagreb

11.44

4

9

10

Senjan

Nino

TEHNIČAR

Bjelovar

11.26

3

10

11

Baždarić

Luka

GAM

Rijeka

11.02

2

11

12

Šalamon

Stephan

TIOŠ

Čakovec

10.44

1

12

 

ŠTAFETA 4X100 METARA




 

Z A P I S N I K








 ZAVRŠNOG NATJECANJA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA OSNOVNIH ŠKOLA

REPUBLIKE HRVATSKE U ATLETICI






















R. B.

ŠSD

ŠKOLA

MJESTO

 
     







1

MLADOST

EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA IVANA DOMCA

VINKOVCI

45.29

12

1

2

III. GIMNAZIJA

III. GIMNAZIJA

ZAGREB

46.55

11

2

3

OCTOPUS

EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA

SPLIT

46.91

10

3

4

TIOŠ

TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC

ČAKOVEC

47.51

9

4

5

GAM

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

RIJEKA

47.79

8

5

6

TEHNIČAR

TEHNIČKA ŠKOLA BJELOVAR

BJELOVAR

47.79

7

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poredak

Skrć.

ŠKOLA

100m

400m

1.000m

vis

dalj

kugla

4x100m

S

1.

MLVI

Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, Vinkovci

18

21

11

20

23

22

12

127.0 

2.

IIIG

III. Gimnazija, Zagreb

15

14

14

17

16

11

11

98.0 

3.

TIOŠ

Tehnička škola, Čakovec

13

18

14

15

9

7

9

85.0 

4.

OCTO

Ekonomsko-birotehnička škola, Split

12

13

8

11

8

17

10

79.0

5.

GAM

Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka

9

9

23

11

11

7

8

78.0

6.

TEHN

Tehnička škola, Bjelovar

11

3

8

4

11

14

7

58.0

KROS
DJEVOJKE


Mjesto održavanja natjecanja:  Plava Laguna, Poreč
Satnica natjecanja:

Četvrtak - 01.05.

08.45    Polazak iz Hotela
09.00    Razgledavanje i obilazak staze, zagrijavanje
09.30    Natjecanje – start dječaci
09.45    Natjecanje – start djevojčice
10.00    Svečana podjela nagrada
10.15    Povratak u Hotel

KONAČAN POREDAK:

 

 

 

 

 

1

 III. GIMNAZIJA

III. GIMNAZIJA

ZAGREB

64

2

MARUL

SREDNJA ŠKOLA MARKA MARULIĆA SLATINA

SLATINA

58

3

POLET

GIMNAZIJA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA

VINKOVCI

51

4

DUPIN

SREDNJA ŠKOLA VELA LUKA

VELA LUKA

41

5

DELNICE

SREDNJA ŠKOLA DELNICE

DELNICE

32

6

VIKTOROVAC

SREDNJA ŠKOLA VIKTOROVAC

SISAK

25



KROS
MLADIĆI


Mjesto održavanja natjecanja:  Plava Laguna, Poreč
Satnica natjecanja:

Četvrtak - 01.05.

08.45    Polazak iz Hotela
09.00    Razgledavanje i obilazak staze, zagrijavanje
09.30    Natjecanje – start dječaci
09.45    Natjecanje – start djevojčice
10.00    Svečana podjela nagrada
10.15    Povratak u Hotel

 

KONAČAN POREDAK:

 

 

 

 

 

1

GIMNAZIJA KRIŽEVCI

GIMNAZIJA IVANA ZAKMARDIJA DIJANKOVEČKOGA

GIMNAZIJA KRIŽEVCI

61

2

JELKOVEC

SREDNJA ŠKOLA JELKOVEC

JELKOVEC

53

3

TEHNIČAR

TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠKOVIĆA VINKOVCI

TEHNIČAR

47

4

SREDNJOŠKOLAC

GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA JURJA DOBRILE

SREDNJOŠKOLAC

46

5

OCTOPUS

EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA ŠKOLA

OCTOPUS

33

6

PETRYNIA

SREDNJA ŠKOLA PETRINJA

PETRYNIA

25

-->